C. Zastava M70 kal. 7,65 mm

48

C. Zastava M70 kal. 7,65 mm

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

zorpetus ::Postoji li neka municija koju je (makar povremeno) moguce nabaviti u Srbiji, a koja nije FMJ zrna, koja lepo radi u pistolju M70 cal. 7.65 ?
PPU JHP



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ljubiša Kostić
  • Pridružio: 04 Sep 2011
  • Poruke: 197
  • Gde živiš: Lockport, IL

Da li neko ima futrolu za M70 koju bi prodao? Zanima me OWB model ali ne i njegova originalna službena futrola. Unapred hvala.



offline
  • Pridružio: 05 Dec 2007
  • Poruke: 146

Ima li nade da se okidanje na M70 ucini makar malo meksim?
I moze li da se to uradi u kucnoj reziji ili mora kod majstora puskara?

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Bez problema. To je klasican SA sistem jednostavne konstrukcije kod koga malo poliranja i natezanja opruge moze da rezultira jako dobrim okidanjem.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

Zna li neko da li Zastava i dalje proizvodi M70 u 9mmK? Zadnji put sam isti video u prodaji negde polovinom 80tih.

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2013
  • Poruke: 3082

Да, баш штета, ја никада нисам видео таквог у калибру 9мм кратки.

offline
  • Pridružio: 05 Dec 2007
  • Poruke: 146

Recce ::Bez problema. To je klasican SA sistem jednostavne konstrukcije kod koga malo poliranja i natezanja opruge moze da rezultira jako dobrim okidanjem.

Hvala na odgovoru! Da li ima mozda neko uputstvo (link) kako uraditi to poliranje/natezanje opruge za M70 ili mozda neki slican pistolj a koji ima okidanje kao on?

offline
  • Pridružio: 19 Mar 2017
  • Poruke: 3

Dobro jutro. Ja sam ponosni vlasnik pištolja Zastava M70 u 7,65 kalibra. To oružje je donio iz Afrike u 80 sam nažalost ima samo jedan punjač za pištolj ... Kao što vidim da je rašireno oružje na Balkanu, forum je netko voljan t on prodaje mi neke rezervne punjače? Hvala svima ...

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

Mozes da ih kupis u Srbiji, a druga opcija je TripleK, mada nisam siguran da li salju za Fr.
https://www.triplek.com/product/zastava-6770-32acp-magazine/

offline
  • Pridružio: 13 Jul 2012
  • Poruke: 275

steta kod nas je jeftinije...ali je problem kako da se posalje.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1135 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 7 sakrivenih i 1059 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alternator, Apok, BaneM75, Bo96, bojank, BORUTUS, BWG, CHARLIE JA., Cirkon, d.arsenal321, Deki Duga Devetka, Dioniss, drale12, feanor, goran.vvv, goxin, HogarStrashni, igorkozar83, ILGromovnik, Insan, Iskander, Jager715510, Jeremiah, JOntra, Jose, K2, kalens021, king011, kunktator, Lance Guest, Litostroton, Lucky 6, MagicniHerpes, maksi007, Marko00, miki69, Mikoyan98, milan47, MiloradKomadic, Mićko, mkukoleca, monomah, Mrav Obrad, nebkv, nevjerna beba, novator, OgnjenMitric, Otto Grunf, paja69, Pekman, Petjan, raster12, sajorg, ShtagodShtagod, sickmouse, simicnenadbg, Sirius, Smiljkovich, StankoVrankovic, varda, Vlad000, Vlada1389, Vrač, wolverined4, ZetaMan, zokizemun, Zukov, 79693