Domaće, a malo drugačije

15

Domaće, a malo drugačije

offline
  • VIKING 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 07 Feb 2012
  • Poruke: 514
  • Gde živiš: Srbija

hahahaha, znao sam da ce neko odmah da se uhvati za strucnu terminologiju ??? Very Happy Very Happy
Snajper je sve zajedno (covek+puska+oprema) kolko sam ja upucen?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Okt 2009
  • Poruke: 1015
  • Gde živiš: Novi Sad

Снајпер је "титула" за оне који су могли да одстреле шљуку. Назив настао међу британским војницима у Индији... У 18. веку. Mr. Green



offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

A u moderno vreme vojnik koji obavlja specificnu duznost, da ne naklapam mnogo sad.

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Da l' je moguce da opet o ovome pisemo Very Happy

offline
  • VIKING 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 07 Feb 2012
  • Poruke: 514
  • Gde živiš: Srbija

Valja edukovati pridoslice na forumu Very Happy
Kolega @duxhm je specijalista za takve stvari Very Happy
Sala mala Very Happy

offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

Pa brate neke stvari treba da se ponavljaju dok se ne zapamte. Dobro je da ne smaram sa pucanjem. Za to sam napisao potpis Mr. Green

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Opet isti nesrecni kundak sa M-21?

offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

Ne daj Boze slucajno da se iskopira neki Magpul ili slicno...mada puskica fino izgleda.

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

ima ona m21 sa teme o snajperima gde na ovako sličnom kundaku ima podesivač za obraz ili kako se već zove i neizgleda loše ovde mi se nesviđa što je ostavljen prednji nišan a zadnji skinut Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1381 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 8 sakrivenih i 1299 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A3C, aleksmajstor, AleksSE, Asparagus, Baždaranac, bigbear, bobor, bojan_t, bojcistv, bokicacar, burevesnik, C-Gun, darionis, Desmond, draganca, drimer, DS01, Dzoni2412, ElGenius, Flanker-G, goran.vvv, Goran_, HogarStrashni, Ilija Cvorovic, IpMan, Jeremiah, Jeremija98, Kajzer Soze, kaput21, king011, Konda, Kruger, leopard83, Marko Marković, mercedesamg, Milanče222, Mićko, morava_01, Mrav Obrad, mrvica78, nenad81, neutrino, nisamBot, novator, pein, perko91, Petarvu, pobeda, proka89, Promising0, raketaš, raptorsi, repac, Rok A Bit, ruma, sekretar, Sharpshooter, Tihi86, uruk, vaci, Valter071, Vanderx, vazduh, VekiJ, Velizar Laro, vidra1, Vlada76, vrag81, Zec, zlaya011, zmajbre, zrno, Zvonkozvonko