Dvogledi

24

Dvogledi

offline
  • madza 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 27 Nov 2010
  • Poruke: 1517

@ssekir75, imam neko Bagatovo ulje za sivace masine, pa cu probati. Hvala za savet. Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

чувај то багатово за писменије ствари, купи на пијаци турско. ређе је и боље раствара, а цена му је 80-100 дин.



offline
  • madza 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 27 Nov 2010
  • Poruke: 1517

OK, jel moze onda wd-40 imam i to.

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

пробај. неће да му смета, само пази на сочива.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22302

Nemoj wd, posle izvesnog vremena ce se jos gore ulepiti kada isti ispari.

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2007
  • Poruke: 824
  • Gde živiš: Severna polulopta

Двоглед Зрак Сарајево





offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Pristojna sprava, u svoje vreme radjena kao kopija Zeiss uredjaja.

offline
  • madza 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 27 Nov 2010
  • Poruke: 1517

@ssekir75, sa Bagatovim uljem sam uspeo da ga razmrdam, sad je ok.

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

средио сам гомилу њих, тако да знам шта има унутра и како се шта ради Wink једино зашто сам рекао не багатово уље, то уље је квалитетно и треба га чувати за неке финије радње. наравно да ће да разради запечену маст.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Nekad beše Konishiroku a danas poznata Konica
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Nadam se da ovde paše i ova grupa FOTO ORUŽJA






Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1014 korisnika na forumu :: 107 registrovanih, 11 sakrivenih i 896 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksej, amaterSRB, Ares12356, Arhiv, Bosnjo, bounty hunters, branko7, branko87, BSD, burevesnik, Buzdovan, Centauro, Cicumile, cikadeda, crazydkure, d.arsenal321, dekan.m, Djokislav, dmarx1, doktor097, Dorijan Grej, Dragon Order, Džekson, Ezbuck, fijufijukrozkapiju55, g_g, Georgius, GH69, goxsys, Great White, GveX, iceburn, Incognito, Iskander, jon istvan, Jose, Jozo74, Karaula, Khaless, kinderpingvin, kinez88, Kobrim, kolle.the.kid, komenski, Kozi-RS, kybonacci, leopard83, Lep1na, Lester Freamon, Lucije Kvint, m94j, MarijaC84, Marko Marković, markusx, maxim_von_burdengate, mean_machine, Medojed, mercedesamg, mikrimaus, Miler88, Milovan Dinic, mm1811, Moldovan, moldway, Motocar, nevjerna beba, nuke92, OgnjenMitric, OldKresoje, Orc, Piani Jazzer, Piicoki, PitterBg, posmatrac300, Radoslava, Raso75, ruma, S-lash, Sale0501, Sass Drake, Sirius, Slingshot, Sonic, sonico, spalev, spikespiegel832, Srki98, Srky Boy, Srle993, starlights, stegonosa, synergia, TangoSix, Titan, umpah-pah, vaci, vazduh, Vlada78, Vlado82, Volfero, vrgudinac, Walter Kurtz, wolverined4, zarko5566, Zmajac, Zoran1959, 79693