Malokalibarski pištolji

11

Malokalibarski pištolji

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2015
  • Poruke: 2

Napisano: 27 Avg 2015 19:34

Cek da slikam.

Dopuna: 27 Avg 2015 19:38



Dopuna: 27 Avg 2015 19:38

Uspeo nekako.

Dopuna: 27 Avg 2015 19:40



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Fino oruzje, stariji model sa kocnicom u vidu poprecnog dugmeta. Samo postavi polugu za rasklapanje u zabravljen polozaj
Neces dugo cekati na kupca Wink



offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

Boga ti Mosad-ov model. Smile

offline
  • Dimitrije P. Majkić
  • ginekolog amater
  • Pridružio: 21 Nov 2014
  • Poruke: 753
  • Gde živiš: Beograd

Ja pisao PP al nema odgovora.

offline
  • Borko
  • Pridružio: 18 Maj 2010
  • Poruke: 79

Koliko vredi pistolj sa slike, znam da koristi .22 municiju, rohm je proizvodjac...

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Veoma malo (realno) jer je taj konkretan model na losem glasu. U SAD su ih zvali "Saturday Night Special" po principu "upotrebi i baci". Ipak. iz takvog je J. Hinkli upucao Regana i dvojicu telohranitelja...

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2387

offline
  • Pridružio: 09 Sep 2015
  • Poruke: 1201

Nekada je Rohm bio pogrdno ime, a danas i SIg moze da se spusti na to da pravi pistolj od cink legure. Na zalost, izgleda da u Evropi danas vise ne moze da se napravi posten MK pistolj, a da ne kosta kao automobil.

offline
  • Pridružio: 13 Feb 2011
  • Poruke: 2819
  • Gde živiš: tamo daleko...

Meni se zgadio americki Valter prije par godina sa svojim "spi'alter" PPK-om.

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Može da se napravi i u evropi jeftin pištolj, nego su svi postali alavi i žele pare odmah, a nekada su fabrike sticale kapital kroz decenije a pojedine i vekovima.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 806 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 7 sakrivenih i 765 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Andy, avijacija, bojan_t, Botovac, bounty hunters, Cirkon, darkojbn, dexteroza, DonRumataEstorski, Dukelander, gost321, hellenic, Iskander, kaskadija, kybonacci, lcc, Miler88, niksa517, Obrenovic, Otto Grunf, Profesor_018, rednap, redstar011, scimitar19, Shinobi, shiro, tomo2, Tumansky, vazduh, veljko82, Zastava, zzapNDjuric99, šumar bk2