Malokalibarski automat iz Novoga Sada

1

Malokalibarski automat iz Novoga Sada

online
  • Pridružio: 15 Nov 2009
  • Poruke: 800

Да се мало присјетимо. Фотке су из часописа Метак бр. 7 из 1990. године






Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Kibo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Okt 2007
  • Poruke: 7461
  • Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene

Mr. Majevica jel imas jos neki podatak za ovaj automat? Recimo kadenca itd.



online
  • Pridružio: 15 Nov 2009
  • Poruke: 800

У тексту пише да су одредили брзину паљбе штоперицом ,приближно 1700 метака/мин...

offline
  • Pridružio: 17 Jun 2010
  • Poruke: 256
  • Gde živiš: Makedonija

Mene ovaj automat jako potseća na Thompsona.

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2007
  • Poruke: 632
  • Gde živiš: BGD

^^^
hehe i mene... samo mu fali drveni kundak i pravi tomson u razmeri 1:2 Smile

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27348
  • Gde živiš: I ja se pitam...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

A ovaj?

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

Hehe, Sirius, jel ovo bese deda Uzi-ja ?? Smile Smile

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27348
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Baš tako. On im je svima deda, a varijacije su samo tu da ostali imitatori potvrde da im je krivo što se nisu prvi setili...

offline
  • Pridružio: 17 Jun 2010
  • Poruke: 256
  • Gde živiš: Makedonija

Sirius ::Baš tako. On im je svima deda, a varijacije su samo tu da ostali imitatori potvrde da im je krivo što se nisu prvi setili...

Česi su bili uvek korak ispred svih sa svojih rešenja. Zagrljaj

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Molio bih naziv ovoga automata.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1238 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 10 sakrivenih i 1158 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ailton, AleksandarV, aramis s, bakovaca, bigbear, bojan313, boromir, brandža84, BraneS, Bubimir, bukefal, Cavendish, Cirkon, comi991, DaliborVukadinovic, DeerHunter, Djokislav, Electron, ElGenius, EXIT78, iceburn, IQ116, istokzapad, K a s p e r, kalens021, kolle.the.kid, Kruger, kybonacci, LostInSpaceandTime, MagicniHerpes, markolopin, mat, mean_machine, Mickey91, Milometer, Mis uz pusku, Mr. Majevica, mrm, nebkv, nelezele, Niko Bitan, nixos, nnovakis, pajkan, Panter, Parker, Piani Jazzer, picknick, proka89, raf87, raketaš, repac, Robin, S-G, samsung, Simonsen23, Simulink11000, stagezin, starlights, stefan95, Tanjagre, TheDictator, theNedjeljko, ujke, user24, VNVK, Vojkan Petrovic, vrgudinac, zrno, 787