|
Poslao: 10 Feb 2020 23:49
|
offline
- Pridružio: 05 Feb 2018
- Poruke: 2305
|
Hvala Recce
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 12 Feb 2020 17:35
|
offline
- goxin
- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Dec 2013
- Poruke: 8108
- Gde živiš: Srpsko Sarajevo
|
Oko garezi na prednjem rukohvatu.
Ja ovako drzim pusku (nije moja slika).
Moze li ovdje neki rukohvat i pravo da se napravi zljeb za lakse uvodjenje okvira u pusku?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Feb 2020 19:21
|
offline
- Pridružio: 04 Jan 2012
- Poruke: 1412
|
goxin ::Oko garezi na prednjem rukohvatu.
Ja ovako drzim pusku (nije moja slika).
Moze li ovdje neki rukohvat i pravo da se napravi zljeb za lakse uvodjenje okvira u pusku?
Promeni hvat😁😁😁
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Feb 2020 19:57
|
offline
- goxin
- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Dec 2013
- Poruke: 8108
- Gde živiš: Srpsko Sarajevo
|
Nikada, odlican kljuc u svim stavovima, odlicna preciznost i brzina gadjanja. Ne umaram se tokom duzeg vremena. nego vecina slabije obucenih ljudi imaju problem sa mjenjanjem okvira na AK. Posebno u mraku. To bi bio i uvodnik okvira i prednji pomocni rukohvat.
Nekada su bile zalbe da se ne drzi za okvir AK zbog mogucih zastoja?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Feb 2020 21:10
|
offline
- Pridružio: 04 Jan 2012
- Poruke: 1412
|
Ma zezam se...😁😁😁
Najbolji hvat je onaj kojinidgovara korisniku.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Feb 2020 22:02
|
offline
- Pridružio: 31 Dec 2011
- Poruke: 22281
|
goxin ::nekada su bile zalbe da se ne drzi za okvir AK zbog mogucih zastoja?
Originalno sovjetsko uputstvo za AK preporucuje hvat za okvir u skucenom prostoru (rov, hodnik itd), tako da problema ne moze biti.
Kod nas je los odnos prema ovom hvatu posledica starih automata, pogotovo MP-40 gde je to zaista moglo da pravi problem.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Feb 2020 22:07
|
offline
- Faki-Valjevo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 22 Mar 2014
- Poruke: 3539
- Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.
|
goxin
I meni ovako najbiše odgovara da drzim AK
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Apr 2020 08:49
|
offline
- d bos
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 16 Sep 2019
- Poruke: 22
|
Sve promotivne aktivnosti i testiranja su odložene do daljeg, kao što znaš.
Sajam u Nirnbergu, gde je trebala da bude evropska premijera, je otkazan, kao i sva takmičenja na kojima su planirane prezentacije.
Da smo svi živi i zdravi, ima vremena. Bar ga je za crtanje kod kuće dosta.
Pozdrav svima na forumu ... ostanite kod kuće
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Apr 2020 17:13
|
offline
- Pridružio: 29 Mar 2020
- Poruke: 763
|
Napisano: 01 Apr 2020 9:12
Pozdrav i hvala. I daj bože da je primeti neko u vojsci kao najbolje rešenje. Živili 🍻
Dopuna: 09 Apr 2020 17:13
Hoće li moći AP M70 dovedena na sistem Morana da ispaljuje tromblonske mine? Hvala.
|
|
|
|
|
|