Morana

19

Morana

offline
  • stug 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 05 Feb 2018
  • Poruke: 2305

Hvala Recce



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8108
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Oko garezi na prednjem rukohvatu.
Ja ovako drzim pusku (nije moja slika).
Moze li ovdje neki rukohvat i pravo da se napravi zljeb za lakse uvodjenje okvira u pusku?



offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

goxin ::Oko garezi na prednjem rukohvatu.
Ja ovako drzim pusku (nije moja slika).
Moze li ovdje neki rukohvat i pravo da se napravi zljeb za lakse uvodjenje okvira u pusku?


Promeni hvat😁😁😁

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8108
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Nikada, odlican kljuc u svim stavovima, odlicna preciznost i brzina gadjanja. Ne umaram se tokom duzeg vremena. nego vecina slabije obucenih ljudi imaju problem sa mjenjanjem okvira na AK. Posebno u mraku. To bi bio i uvodnik okvira i prednji pomocni rukohvat.
Nekada su bile zalbe da se ne drzi za okvir AK zbog mogucih zastoja?

offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

Ma zezam se...😁😁😁
Najbolji hvat je onaj kojinidgovara korisniku.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22281

goxin ::nekada su bile zalbe da se ne drzi za okvir AK zbog mogucih zastoja?
Originalno sovjetsko uputstvo za AK preporucuje hvat za okvir u skucenom prostoru (rov, hodnik itd), tako da problema ne moze biti.
Kod nas je los odnos prema ovom hvatu posledica starih automata, pogotovo MP-40 gde je to zaista moglo da pravi problem.

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

goxin
I meni ovako najbiše odgovara da drzim AK

offline
  • Pridružio: 29 Mar 2020
  • Poruke: 763

Ima li kakvih novosti o morani?

offline
  • d bos 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 16 Sep 2019
  • Poruke: 22

Sve promotivne aktivnosti i testiranja su odložene do daljeg, kao što znaš.
Sajam u Nirnbergu, gde je trebala da bude evropska premijera, je otkazan, kao i sva takmičenja na kojima su planirane prezentacije.
Da smo svi živi i zdravi, ima vremena. Bar ga je za crtanje kod kuće dosta.

Pozdrav svima na forumu ... ostanite kod kuće

offline
  • Pridružio: 29 Mar 2020
  • Poruke: 763

Napisano: 01 Apr 2020 9:12

Pozdrav i hvala. I daj bože da je primeti neko u vojsci kao najbolje rešenje. Živili 🍻

Dopuna: 09 Apr 2020 17:13

Hoće li moći AP M70 dovedena na sistem Morana da ispaljuje tromblonske mine? Hvala.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 986 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 3 sakrivenih i 969 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Coabelgrade, dexteroza, Džekson, Istman, kutija11, larix, Markovic, Nobunaga, novator, Primus17, saputnik plavetnila, spot4chulle, SympathyForTheDevil, voja64