Njegovo veličanstvo, Maschinengewehr - Mitraljezi MG-34, MG-42 i varijacije

119

Njegovo veličanstvo, Maschinengewehr - Mitraljezi MG-34, MG-42 i varijacije

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Немецкое оружие для Главного храма ВС РФ: путешествие в трофейные закрома Родины
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 05 Jan 2012
  • Poruke: 1254

Uh uh uh,koliki magacin.Sta bi dao za jednu K98 jaooo.Neverovatno da sve ovo cuvaju ovako uredno.



offline
  • Pridružio: 02 Apr 2014
  • Poruke: 86

Auuuuu,koja šteta za nas obične smrtnike! Sad Crying or Very sad

Da su kojim slučajem kod mene u garaži bili bi od jutra do večeri maženi i paženi!

Čak bih se i žene odrekao! Ziveli Ziveli Ziveli

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Другови и другарце пионири, мени није добро видевши овај магацинчић......ја бих стао први у ред да купим једно пар К98, затим оних лугерчича и ко зна чега још сам да су на продају....

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Pakistan

Citat:Pakistani UGV complete with MG3
Pakistan Army showing testing of its indigenous-produced Robotic Mini Tank (Robotics Department of EME College in collaboration with HIT (Heavy Industries Taxila).

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883

offline
  • Insan 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 12 Okt 2015
  • Poruke: 1950

Maschinengewehr kao ne vojničko sredstvo/adut u raspravi sa tržišnom inspekcijom, policijom, komšijama i tome sl. :-)

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Od 06:00 do 07:52

Ukoliko na ovaj način urušavam kavalitet teme neka moderator obriše post.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

PPU je zadnjih desetak godina pre ukidanja PM/M-53 svoju municiju za njega pakovao i OVAKO...

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27355
  • Gde živiš: I ja se pitam...

voja64 ::PPU je zadnjih desetak godina pre ukidanja PM/M-53 svoju municiju za njega pakovao i OVAKO...


Ја у овоме држим алат...Wink

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Nekako mi je taj mršav da nemaš slučajno većeg batu od municije 12,7 jer su na prvi pogled jako slični po osnovnom izgledu stim da je ovaj izrazito Tanak/uzan a visina bi trebalo kao i čeoni presek da su slični.Evo pa uporedi skroz levo je za 7,9/7,62 puščani,U sredini je za 12,7x99 ili ti 50BMG a desno za 12,7x108.

Ja imam jednu srednju i u njoj mi je kao i u jednoj većoj alat.Srednja je od Broving M2 municije a velika od NVS/M87 sa našeg tenka M84/odnosno od DŠK sa T-55 ko će ga znati.Bilo ih je na gađanjima dok sam šljakao po Pasuljanama ihahaj...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 854 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 5 sakrivenih i 755 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 8u47, Aleksej, Asteker, bavar357, bax0904, bojan_t, bojank, Bubili, bunker, celt, Cirkon, Comyymoc, Daba75, debeli, dexteroza, dj.ape, djile1, Djokkinen, Djota1, djuradj, Dolinc, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dovla 1980, dradex, DragoslavS, DrMrPr, Dukelander, dule10savic, Džekson, Electron, Flanker-G, Foxdie, goran.vvv, HogarStrashni, iceburn, Igritelj, Jablan, jalos, Jaxupa, JimmyNapoli, Jozo74, Kajzer Soze, koom0001, Kudun, laki_bb, Laluvr, littlebunny, lukac, Maki1981, Marko1238, mikrimaus, mile.ilic75, mishkooo, mustangkg, Naj-Turs, neutrino, Nikola93., nikolapetkovic, nixos, nuke92, oldtimer, Paklenica, Papadubi, pein, Permaldar, Polifon, predragc, Radoslava, rovac, royst33, samp1389, Semberija, Sharpshooter, Shinobi, shiro, Smiljkovich, Sone0883, ssekir75, stegonosa, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, Tribal, Tvrtko I, VanZan, Velički, vlada035, vladom6, Volkcho, vrgudinac, zivojin32, Zmajac, Đurđevdan