Norinco M1911 A1

2

Norinco M1911 A1

offline
  • Pridružio: 09 Maj 2013
  • Poruke: 3

S njim pucam malo iz zabave, čisto da drugi prilaze i pitaju "šta je to, jel to neki magnum" ili "mogul ga uzet da se slikam sa njim", inače pucam sa kalibrom 9mm i probao sam nekoliko brendova, najbolje mi odgovara bereta px4.

Hoću da ga "nađiđam" ko seosku mladu i povremeno koristim za precizno pucanje (municija užas skupa) ...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

Jel to neki magnum,ahaha Mr. Green



online
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 5729

Topla preporuka je Norinco Two Tone Sport.
Mnogo je lep!

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ovaj je u 9 mm 15+1

offline
  • BMF 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 13 Okt 2012
  • Poruke: 4
  • Gde živiš: Bgd

Recce ::... Laserski nisani su zabranjeni u Srbiji ...

Otkud vam ideja da su laserski nišani zabranjeni u Srbiji? U ZoOM se laserski nišani ne spominju. Stavka koja je najbliža tome je u članu 5 gde se kaže da je zabranjeno držanje, promet (i još koješta) "teleskopskih nišana sa svetlosnim snopom". Ne vidim kako bi "obični" laserski nišani potpadali pod ovo.

Ono što nije zabranjeno, dozvoljeno je ... Cool

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

I u clanu 3 ZOOM-a ne stoji da je ogranicenje po kalibra za puske sa olucenim cevima na 12,6mm ali je to kasnije doneta odluka koje se (uglavnom) pridrzavaju. Nisani sa projekcijom svetlosnog snopa su zabranjena kategorija i koliko mi je poznato njihov uvoz nije dozvoljen. Ako neko ima druge informacije, zanima me.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2292 korisnika na forumu :: 102 registrovanih, 7 sakrivenih i 2183 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Aleksej, ALEXV, Antoni S, Bgorando, boromir, Boskovic, bounty hunters, branko7, BrusLi, burevesnik, carinko, Cicumile, cikadeda, coaaco, cvrle312, Deki Duga Devetka, desmeki, djboj, dnevnasoba, Doc, doktor097, Dorijan Grej, Dovla 1980, DrNeoCortex, dule10savic, DuškoMraz, Džekson, Ezbuck, fijufijukrozkapiju55, FileFinder, france93, g_g, GH69, Glavonja049, Great White, Hitri, howyesno, Iskander, ivica976, jarovitt, jon istvan, Jozo74, Južnjak, K a s p e r, kalens021, kinderpingvin, kinez88, klepesina, kolle.the.kid, komenski, Kozi-RS, m94j, MarijaC84, Marko Marković, markusx, maxim_von_burdengate, mean_machine, Medojed, mercedesamg, mikidragi, Milan1996, milenko crazy north, Miler88, MiloradKomadic, moldway, Momiroquai79, nebkv, Nepopravljivi, nevjerna beba, nuke92, ObelixSRB, OgnjenMitric, Orijen, pein, Piani Jazzer, S-lash, sajorg, Sale0501, Sass Drake, Shilok, Sirius, Slingshot, sonico, Srna, StefanNBG90, suton, t.e.m.p.l.a.r., TangoSix, theNedjeljko, Titan, tomigun, trajkoni018, umpah-pah, v82, Velibor Radoja, Vlada78, Volfero, vpetrovic, vrgudinac, Zmajac, Đurđevdan