PDW - oružje za samoodbranu na bojnom polju

31

PDW - oružje za samoodbranu na bojnom polju

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29315
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Čudi me da ga niko nije pomenuo do sada AEK-919K Kaštan



Citat:Масса, кг: 1,78 (без патронов)
Длина, мм: 485 с разложенным прикладом
325 со сложенным прикладом
Длина ствола, мм: 167
Ширина, мм: 55
Высота, мм: 190
Патрон: 9×18 мм ПМ
Калибр, мм: 9
Принципы работы: Свободный затвор
Скорострельность,выстрелов/мин: 40 (боевая одиночными)
100 (боевая очередями)
900 (техническая)
Начальная скорость пули, м/с: 315
Прицельная дальность, м: 100
Максимальная дальность, м: 100 (эффективная)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39630

evo ovde jedan lep opis kaštana interesantan mali automat namenjen posadama aviona, helikoptera i oklopnih vozila
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29315
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Presek sa delovima

offline
  • Pridružio: 10 Nov 2012
  • Poruke: 672

FN P90 u Ukrajini:
.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33444

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29315
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Troy M7A1

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39630

Francuski policajci naoružani roni-jima


offline
  • Pridružio: 03 Dec 2015
  • Poruke: 184

Toni ::

Taj okvir sto je pustio da padne moze slobodno da baci...

Mada, posto je verovatno AirSoft-er (bata maskiran u fulu u spavacoj sobi vezba brzu zamenu okvira...), nije ni bitno...

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29315
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

PP-2000 u lepoj rezoluciji

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Nekada se o ovoj temi razmisljalo ovako:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1221 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 15 sakrivenih i 1132 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, 9k38, A.R.Chafee.Jr., Asteker, Avalon015, Betta, Blade, blatruc82, Bo96, bojcistv, boromir, braca57, Car89, Clouseau, cojapop, Deki Duga Devetka, Devil city 1989, dmitarche, Dovla, dushan, DuškoMraz, Gitzherai, Goran_, gregorxix, Hans Gajger, ILGromovnik, In_hero, Ivoo, jalos, Jester, Još malo pa deda, K-1A, kibihrchak, Litostroton, ljubo70, LostInSpaceandTime, MagicniHerpes, mainstream, mercedesamg, Mi lao shu, Mihajlo, Mirage 2000N, miroslav milanović, moldway, nenad81, nenomir, nesa1962, Niki2024, NiKoLa27, OgnjenMitric, OKT, Orijen, Oscar, Papadubi, Piani Jazzer, Pilence, Pururin, Robin, ruma, sabros, Shinobi, sickmouse, Smiljkovich, stegonosa, USSVoyager, vaci, vathra, Velizar Laro, Vlad000, Vlada78, vladetije, voja64, XBMC, zbazin