Panciri, borbeni prsluci i sredstva telesne zaštite

91

Panciri, borbeni prsluci i sredstva telesne zaštite

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

^
Pa nesto nisam veseo oko opreme. Airsoft slem, prsluk C.I.R.A.S iz army shop-a u NS (kvalitet meni licno upitan, jer je od kordure, ali nisam ga video uzivo, pa ne znam kakva mu je zavrsna obrada) i futrole koje idu uz prsluk, prsluk inace nema ploce, jer nemaju odgovarajuci tip pancirnih ploca za takvu vrstu pancirnog prsluka (imamo one stare kockaste, a ove SAPI - ESAPI ne), rukavice mi deluju solidne, ali ne znam cije su, uniforma (kroj) solidan (ne vidim par detalja da bih rekao odlican, posto mi se svidjaju rukavi i kragna, pantalone tu i tamo), stitnici za kolena dobri, futrola na butini - licno ne bas, ali ako mu odgovara ok i gilje (ako dobro vidim) su Adidas GSG-9. Sve u svemu kiseo utisak.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 07 Apr 2016
  • Poruke: 322

Sve zajdno sa ovom B&T, vrlo dobro, sem slema koji moze da posluzi samo za vezbe.



online
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 1352

Novi prsluk za američke padobrance.

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Nešto slično kao m99P Smile

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2017
  • Poruke: 785
  • Gde živiš: Beograd

Original Daeš šara, samo oni imaju pustinjsku varijantu.

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

Gresis, nisu iste. Ti mislis na onu sto koriste marinci MARPAT, ovu je koristila vojska i nju niko ziv je ne voli Laughing

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2017
  • Poruke: 785
  • Gde živiš: Beograd

A imaju raznih, kad im je logistika u fulu Very Happy

offline
  • Bravar ko drug Tito!
  • Pridružio: 28 Apr 2014
  • Poruke: 917
  • Gde živiš: Tu i tamo vise ni ja neznam!

Kakve su te Jumkove balisticke ploce i sistemi zastite zna li neko?

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

10.000 pancira dnevno ????

online
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 1352

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 802 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 7 sakrivenih i 725 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aco_GM, aramis s, awathorn, blue, bojank, burevesnik, BWG, Chainsaw, CHARLIE JA., CikaKURE, cuvarkuca, Dannyboy, darkojbn, debeli, DeerHunter, Despot1, Djokislav, Dolinc, DragoslavS, Dusko_Dugousko, famoso, goran.vvv, Goran_, GUARIN, Hardenberg, Helket, Istman, jodzula, Kajzer Soze, kaskadija, Konda, kybonacci, Leonov, Marko Marković, MaschinenPistole, mercedesamg, milanpetkovicv, MountAndBlade, Mrav Obrad, panzerwaffe, pein, Permaldar, Pururin, RAKITNICA, Remain, repac, RiV, royst33, S-G, Sale0501, samsung, Sarmat, Semberija, shadower78, Siti2, skylab1111, Spreewerk, Srle993, tomigun, vaci, Velizar Laro, veljko82, vidra boy, Vlad000, voja64, Vrač, Weah88, XBMC, yiyi, Zrcalo