Pištolj Springfield XD/HS9/HS2000

37

Pištolj Springfield XD/HS9/HS2000

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Okt 2012
  • Poruke: 84

Vrlo dobra reklama za XDs, tj. igra rijeci "noticably unnoticable", usmjerena na kapacitet za neuocljivost pri nosenju. Jucer sam bio prisutan transakciji istog modela koji je kupovala mladja zena (s djetetom u kolicima). Vlasnik standa na sajmu je nikakav trgovac, nije znao da pistolj ima dva razlicita magazina, jedan sa 7 i jedan duzi s 9 metaka. Pripomogao sam s informacijom i to je bilo presudno.



offline
  • Pridružio: 24 Maj 2014
  • Poruke: 10

Koristio sam danas HS2000 odnosno XD, 9mm, iako nisam neki poznavaoc mogu reći da mi "leži" a i supruga se nije žalila. Ja čekam odobrenje pa da kupim XDM, razmišljao sam dugo i o CZ999 ali nažalost može samo jedan.

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2007
  • Poruke: 263
  • Gde živiš: Zagreb, Hrvatska

Irak - u rukama šiitskih dobrovoljaca

offline
  • Pridružio: 05 Avg 2012
  • Poruke: 989

auuuuu vidi ex yu vojne industrije.
čudni su puti švercerski

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22267

Plus M70, barem x2.

offline
  • Pridružio: 05 Avg 2012
  • Poruke: 989

evo mala slikica hrvatske pješačke vojne industrije

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16326
  • Gde živiš: Lublana

Fali tu još revolverski bacać granata.

offline
  • Pridružio: 05 Avg 2012
  • Poruke: 989

tako je.al eto slika je takva.šta je tu je.
fali tu i aps 95








offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

Vidim da je na slici PHP ali ne i Agram 2000. Da li se jos uvek proizvode?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1206 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 9 sakrivenih i 1102 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, _Rade, A.R.Chafee.Jr., AirSremac, aramis s, Avalon015, avijacija, Bbbggg1979, bigbear, bigvlada, blankspace, Bojan198527, bojcistv, Clouseau, dejanlule72, dekan.m, Despot Đurađ, Duh sa sekirom, dule10savic, Dungorth, Duschi, Džekson, Electron, elviper2, Feller, fijufijukrozkapiju55, Foxdie, geo.dule, gost321, goxin, gregorxix, Hans Gajger, Helket, HogarStrashni, HrcAk47, IQ116, ivan1973, Jablan, jackreacher011011, Jaz, Jester, JimmyNapoli, JK, JOntra, kunktator, leptirleptir, lord sir giga, LostInSpaceandTime, luka35, Medojed, mercedesamg, milenko crazy north, MiljanXD, milutin134, Mirage 2000N, Natuzzi, nelezele, Nemanja Opalić, NorthWind, orah, Oscar, padamacki, Pegggio, pera bager, picknick, ping15, pirke96, pobeda, promajauglavi, Radio operater, rakivan, repac, RiV, royst33, saki80, sap, Smiljkovich, Sone0883, Spinosa, Srki98, Tvrtko I, vaci, Veless, vidra boy, VJ, Vlada78, vuk77, wolverined4, xAlex2, Yekaterinburg, YU-UKI, Zastava, Zoran1959, zziko, 74