Pištolj Springfield XD/HS9/HS2000

33

Pištolj Springfield XD/HS9/HS2000

offline
  • Pridružio: 17 Feb 2012
  • Poruke: 465

Mozel mi neko reci od kojeg su materijala napravljeni okidaci kod xd i glocka.Jer mi nekako izgledaju slabo i pipavo s onom polugicom sto viri iz njega.I nije mi jasno sto ce toliko zastita kod xd ko da ces orati njivu s njim.Zar nije bolje da je pistolj sto jednostavniji zbog pouzdanosti.Ko da ispaljuje skalarne zrake a ne metke pa mu trebaju tolike zastite.

A sta se i ja bunim,kad vidim ove mozgove dokle su dogurali: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

Okidac je od neke vrste plastike ali ocigledno vrlo jake. Meni je glock xx pao na beton i plastika nije pretrpela bilo kakvo ostecenje. Sto se XD overkil-a sa bezbednosnim merama, mislim da je to zbog civilnog trzista.



offline
  • HS 
  • Građanin
  • Pridružio: 26 Dec 2013
  • Poruke: 229
  • Gde živiš: Goli Otok

Milanović dogovorio s HS Produktom projekt gradnje tvornice za streljivo težak 50 milijuna eura

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 09 Okt 2012
  • Poruke: 84

EXOCET ::Mozel mi neko reci od kojeg su materijala napravljeni okidaci kod xd i glocka.Jer mi nekako izgledaju slabo i pipavo s onom polugicom sto viri iz njega.I nije mi jasno sto ce toliko zastita kod xd ko da ces orati njivu s njim.Zar nije bolje da je pistolj sto jednostavniji zbog pouzdanosti.Ko da ispaljuje skalarne zrake a ne metke pa mu trebaju tolike zastite.

A sta se i ja bunim,kad vidim ove mozgove dokle su dogurali: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


U zadnjih nekoliko godina ni na jednom forumu nisam procitao da je okidac osjetljiv i da se lomi. Mnogi kupci, a narocito oni manje iskusni, su skloniji sigurnom pistolju. Dali si cuo izraz glock leg? To ti izraz za proces slucajnog propucavanja Glock-om. Povrh svega u igri je i americki proces odobravanja oruzja za prodaju u USA koji preferira sigurnosne mjere.

Usput, treba pomenuti da je jedan XDM model probio cijenu od $1000 USA.

offline
  • HS 
  • Građanin
  • Pridružio: 26 Dec 2013
  • Poruke: 229
  • Gde živiš: Goli Otok

Napisano: 12 Apr 2014 6:10



Dopuna: 12 Apr 2014 6:11



Dopuna: 12 Apr 2014 6:12

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Tjah, džaba Vam komšije novo postrojenje kao apoteka, džaba nove cnc mašine, vrhunska obrada i izrada - gde je tu tradicija? Gde je iskustvo, gde je tu ljudskost, gde su godine i godine (ne)rada u pozitivnoj atmosferi? Kako će suv i isprazan kvalitet da nadomesti proizvod koji je rezultat rada stress-free zaposlenog koji ne mora da brine o takvim sitnicama, sve dok je države da sipa novac u bunar... ovaj - preduzeće?



Eh, kad bi ovaj sto mogao da govori... šta su ovi hladni i sterilni holovi vaše fabrike za ono što je preko njega prošlo...

offline
  • HS 
  • Građanin
  • Pridružio: 26 Dec 2013
  • Poruke: 229
  • Gde živiš: Goli Otok

kuntalo ::Tjah, džaba Vam komšije novo postrojenje kao apoteka, džaba nove cnc mašine, vrhunska obrada i izrada - gde je tu tradicija? Gde je iskustvo, gde je tu ljudskost, gde su godine i godine (ne)rada u pozitivnoj atmosferi? Kako će suv i isprazan kvalitet da nadomesti proizvod koji je rezultat rada stress-free zaposlenog koji ne mora da brine o takvim sitnicama, sve dok je države da sipa novac u bunar... ovaj - preduzeće?



Eh, kad bi ovaj sto mogao da govori... šta su ovi hladni i sterilni holovi vaše fabrike za ono što je preko njega prošlo...

offline
  • Pridružio: 09 Okt 2012
  • Poruke: 84

HS ::kuntalo ::Tjah, džaba Vam komšije novo postrojenje kao apoteka, džaba nove cnc mašine, vrhunska obrada i izrada - gde je tu tradicija? Gde je iskustvo, gde je tu ljudskost, gde su godine i godine (ne)rada u pozitivnoj atmosferi? Kako će suv i isprazan kvalitet da nadomesti proizvod koji je rezultat rada stress-free zaposlenog koji ne mora da brine o takvim sitnicama, sve dok je države da sipa novac u bunar... ovaj - preduzeće?



Eh, kad bi ovaj sto mogao da govori... šta su ovi hladni i sterilni holovi vaše fabrike za ono što je preko njega prošlo...


Sta ti uopce govoris, Ovaj HS je uspjesna tvrtka toliko o "vase iskustvo" Ovo je privatna tvrtka i Drzava ne sipa novac sami su stvorili.

Koliko ste vi pistolja izvozili? dajmi brojku da vidimo. Jos govoris o kvaliteti?


HS, promasio si metu. Covjek je pohvalio HS i zeza se na racun Zastave.

offline
  • HS 
  • Građanin
  • Pridružio: 26 Dec 2013
  • Poruke: 229
  • Gde živiš: Goli Otok

moja greska oprosti

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 3685
  • Gde živiš: treći kamen od sunca

Смориште више са прозивкама Заставе..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2240 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 7 sakrivenih i 2158 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, AK - 230, annon, bankulen, bb929, bobor, Bojan198527, Boskovic, Botovac, BOXRR, Chainsaw, coaaco, Dannyboy, darionis, Dimitrise93, djordjemiklusev, dmitarche, dolinalima, FOX, france93, Georgius, Gitzherai, goran.vvv, goxin, Goxy1, Ilija84, Jeremiah, Jerry Drake, Jester, Kajzer Soze, kaput21, laganini123, Lep1na, limeni, lord sir giga, LostInSpaceandTime, M74AB3, madza, mercedesamg, metallac777, milbos, milenko crazy north, Miler88, mir juzni, Misterrno, Mićko, mm1811, Moldovan, Ne doznajem se u oružje, nemkea71, novator, nuke92, Otto Grunf, Paklenica, Papadubi, pein, precan, Radula, raso76, RD84, Remain, sekretar, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, tanakadzo, Tanjagre, tomigun, trutcina, Tumansky, Vagabundo, vazduh, VBoss, Velizar Laro, VP6919