Pokažite svoje oružje

1

Pokažite svoje oružje

offline
  • Pridružio: 20 Okt 2009
  • Poruke: 116

E ovako Smile Posto nisam vidio slicnu temu,odlucio sam da ja otvorim jednu. Bilo bi zanimljivo da se pohvalimo jedni drugima i da vidimo kakvo oruzje imamo, pa zato postavite slike vasih ljubimaca!Evo ja cu prvo civilno pa cemo onda lovacko Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Kibo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Okt 2007
  • Poruke: 7461
  • Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene

Jeste, da pokazem ovde sve, pa posle u bajbok Mr. Green

Zezam se, ali koliko se secam ima "naseg" oruzja na nekim temama. Kod mene konkretno na temi o M 70 7,65 mm. Mrzi me sada da prebacujem.



offline
  • Pridružio: 20 Okt 2009
  • Poruke: 116

U ovoj temi necemo o onome "od rata" hahaha Smile pa probao sam naci ali nisam mogao,pa ko voli-nek' izvoli Very Happy

offline
  • Kibo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Okt 2007
  • Poruke: 7461
  • Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene

U ovoj temi necemo o onome "od rata" hahaha

Pa kako da ne pokazem dedin kratez? To ti je kod nas u Sumadiji deo folklora Mr. Green

offline
  • Pridružio: 20 Okt 2009
  • Poruke: 116

Vadi ga onda Smile Ok,kod nas u Republici Srpskoj je automatska puska i dio folklora,svake slave,svadbe a o Bozicu i da ne pricamo Smile

offline
  • Kibo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Okt 2007
  • Poruke: 7461
  • Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene

Hahahaha, znam vojnice, znam ...

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2010
  • Poruke: 57
  • Gde živiš: Pancevo

Pozdrav svima!

Hajde da podrzimo temu! Evo mog skromnog oruzja:



offline
  • Pridružio: 20 Okt 2009
  • Poruke: 116

Svaka cast na kolekciji! Pokazujte jos oruzja!

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2011
  • Poruke: 41

ja nemam nesto oruzja sem ovog

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2011
  • Poruke: 205
  • Gde živiš: Lazarevac

P-08 ::Pozdrav svima!

Hajde da podrzimo temu! Evo mog skromnog oruzja:




Добра ти ова прва,ваздушара... Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2381 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 8 sakrivenih i 2322 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, amaterSRB, Ares12356, Asteker, Ba4e, bojanM84, CHARLIE JA., Cicumile, crazydkure, DavidA, dejan1972, Djota1, djuradj, drimer, Dzigy, Džekson, Feller, Gheljda, goxin, Grebostrek, HogarStrashni, In_hero, indja, Istman, Jester, Lep1na, lord sir giga, LostInSpaceandTime, mile.ilic75, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, momcilob55, nebidrag, nebkv, Nemanja Opalić, ozzy, Pilence, precan, Prometeus, sasa87, Semberija, skok, Srky Boy, stegonosa, Tafocus, ujke, vaci, Velizar Laro, Vlad000, xAlex2