Pokažite svoje oružje

128

Pokažite svoje oružje

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Što ne pozoveš ljude pre slikanja?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 05 Dec 2014
  • Poruke: 331
  • Gde živiš: Zemun

Само легално, Добри Wink



offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

Recce ::Što ne pozoveš ljude pre slikanja?
Sve je moguce. Very Happy
https://kfor.com/2018/06/14/man-arrested-after-cal.....gs-tested/

offline
  • izi 
  • Građanin
  • Pridružio: 27 Maj 2018
  • Poruke: 38

Napisano: 25 Okt 2018 15:59



Dopuna: 13 Nov 2018 22:53

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Na molbu člana krunomiletic5 kačim slike njegovog arsenala.
Pištolj



Lovački karabin





Lovačka puška



MK karabin









Nadam se da će se krunomiletic5 javiti i dati sva dodatna objašnjenja.

offline
  • Pridružio: 02 Apr 2014
  • Poruke: 86

Veliko hvala,druže Voja!

Moj skromni "arsenal"
M-70A
M-48
IŽ-12 cal.16
Voere Kuffstein cal 22

offline
  • Pridružio: 22 Feb 2011
  • Poruke: 1735

Recce ::


Možeš li podeliti iskustva ?
Zainteresovan sam baš za taj pištolj... Nabaka, cena?
Hvala unapred!

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Obzirom da posao od mene trazi da oruzje nosim i u civilnoj odeci, ovaj mali P-365 mi bas odgovara. Izuzetno je kompakatan, lagan, sasvim solidno okidanje i ergonomija a kapacitet od 10-12 metaka 9 mm Para je dovoljan za svaki scenario.
Evo kako izgleda meta 5 metaka sa 15 metara, dvorucni stav, bez zurbe...


Kupljen u "Demax"-u
O ceni moras sa njima

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Da li si imao problema sa njim? Na Youtube ima dosta klipova sa negativnim komentarima.

offline
  • Pridružio: 22 Feb 2011
  • Poruke: 1735

Grupa ti je više nego dobra. Taj model je imao problem koji kažu da je otklonjen ( primer drag specifičan za subcompact-e je kod njega dovodio do oštećenja udarne igle itd...).
Koliko je komplikovan za kontrolu, hvat (svakako uz okvir za mali prst) ?
Ps:Ja ga kupujem napamet, bez da sam ga uzeo u ruku, zato ispitujem... Ako nije tajna pusti mi na PP koliko si ga ti platio, ako je tajna, svejedno napiši ali naznači da ne kažem nikom 😁

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1292 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 6 sakrivenih i 1213 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, advokat84, alberto, bankulen, Banovo Brdo, Betta, Blade, blatruc82, BORUTUS, BOXRR, bufanje, Colt D, CrveniSolaris, Despot Đurađ, Devil city 1989, Dimitrise93, dule10savic, Dusko_Dugousko, Džekson, Electron, Gheljda, gregorxix, GveX, Hans Gajger, ILGromovnik, ivan979, jalos, Jaz, Jovan1983, kikisp, kozhedub, Kriglord, Krin, Lep1na, MadMike, mariwoj63, MarkoW, Medojed, Mihajlo, milenko crazy north, miroslav milanović, Moldovan, moldway, mrgud2025, Nemanja.M, nesa1962, nixos, NorthWind, Ns1975, Oklopnjak, OKT, Orijen, Oscar, pein, Piani Jazzer, Pilence, pisac12, Plavi1, Prometeus, Pururin, read-only, ruma, sasakrajina, singa, stegonosa, stokssone, tomigun, Topaz9, Tvrtko I, vathra, VBoss, Vlada78, Zjmc