Poluautomatska puška 7,62 mm M59/66

96

Poluautomatska puška 7,62 mm M59/66

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

Lelee,veci nisan od puske.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8117
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Nezgrapno bas djeluje , mada je li M59/66 imala glodani sanduk, sarafi se na saduk ?



offline
  • Pridružio: 26 Nov 2023
  • Poruke: 754

Bez obzira na sanduk, ovaj nosač sa kačenjem na samo jednu stranu nema šanse da bude toliko rigidan pa da ovo čudo nigde ne mrda.

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2025
  • Poruke: 239

Ergonomija ekstremno losa, glava, to jest obraz ne moze da nalegne na kundak, jako nezgodno za nisanjenje... uz to nisanska linija jako visoko u odnosu na osu cevi.
Doduse ovde i ne treba neka ekstremna preciznost, ovo maksimslno do 100m i to je to, pa moze i tako drljavo da posluzi ako bolje nema.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1739 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 2 sakrivenih i 1681 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, amaterSRB, Bbbggg1979, berste23, Bgd123, bobo85, Bojan198527, celt, Chainsaw, Cirkon, comi991, d.arsenal321, djonsule, Drugsparrow, Džekson, eagle.rs, esx66, Feller, gasa97, igorkozar83, Ilija Cvorovic, Ir, jalos, Jeremiah, Kakarotsvc, Komentator, Lucije Kvint, MadMike, mat, miki69, milenko crazy north, nebkv, nelezele, nenad81, operniki, ozzy, Parker, Pero, Petarvu, proka89, raptorsi, raster12, Roksi, SirOliver, Solunac na steroidima, Srky Boy, tiho76, Troja, troki1971, Valter071, Vanderx, VanZan, Vlada78, vlado_pg, zgoljo, zlaya011