|
Poslao: 26 Avg 2011 15:51
|
offline
- Izambar

- Ugledni građanin
- Sam svoj gazda ,sam svoj majstor.
- Pridružio: 19 Jul 2008
- Poruke: 414
- Gde živiš: U Srbji brale
|
Nikada mi neće biti jasno zašto su civilima potrebne toliko skupe vojničke čizme osim isticanja nekog military look-a ,što se tiče boravka u prirodi ja imam Magnum elite 8 nisam ih obuo par puta teške su ,glomazne ,smetaju u vožnji...
U lovu i zbog posla imam dva modela Tigrovih čizama lovačke i šumarske oba para su koštala koliko jedan od ovih fensi a daleko su praktičnije.
Može se lepo videti na linku koji je kolega AG.RS postavio.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 26 Avg 2011 16:48
|
offline
- AG.RS
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 10 Jan 2010
- Poruke: 25
|
Moj razlog je taj, živim u gradskoj sredini, i svako sra...koje kupim za 6000 din se raspadne do polovine decembra i pukne đon, zato računam ako nešto koristi vojska, policija i to drlja po vukoj...izdržaće i kod mene manje aktivnog....ne kupujem sigurno iz besa.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Avg 2011 18:49
|
offline
- Kibo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 03 Okt 2007
- Poruke: 7461
- Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene
|
Iskreno receno, ja cu kupiti cizme zato sto mi se svidjaju i zato sto su tople, nepromocive, izdrzljive, eto zbog toga.
Ovde u Becu kada padne sneg, pa kad posle toga bace so, to je uzas za svaku obucu. Sto kaze AG.RS racunam da ce ove vojne biti izdrzljivije od ovih ostalih. Evo, imam nameru da nabavim ovo [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] nadam se da ce izdrzati duze od jedne zime. Ako ne, onda vise ovako nesto necu kupovati.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Avg 2011 21:02
|
offline
- Zorge

- Mod u pemziji
- Pridružio: 07 Nov 2007
- Poruke: 8369
- Gde živiš: Ravni Banat
|
Kibo ::Iskreno receno, ja cu kupiti cizme zato sto mi se svidjaju i zato sto su tople, nepromocive, izdrzljive, eto zbog toga.
Ovde u Becu kada padne sneg, pa kad posle toga bace so, to je uzas za svaku obucu. Sto kaze AG.RS racunam da ce ove vojne biti izdrzljivije od ovih ostalih. Evo, imam nameru da nabavim ovo [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] nadam se da ce izdrzati duze od jedne zime. Ako ne, onda vise ovako nesto necu kupovati.
Купи гумењаке - [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Avg 2011 21:40
|
offline
- AG.RS
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 10 Jan 2010
- Poruke: 25
|
Kada sam bio srednjoškolac, krenem zimi kod ujaka u selo, kupovao sam gumenjake zbog velikog snega i radova po dvorištu..Gumene čizme i vunena čarapa. Posle tih 20 dana obično ih ostavim nekom u selu. I svima su služile dugo posle toga za svakodnevne poslove.
ove gradske-urbane većina sastavi 1, 5 meseci i defekt.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Avg 2011 19:24
|
offline
- Izambar

- Ugledni građanin
- Sam svoj gazda ,sam svoj majstor.
- Pridružio: 19 Jul 2008
- Poruke: 414
- Gde živiš: U Srbji brale
|
Napisano: 27 Avg 2011 19:21
Pa lepo ja kažem tj pišem uzmeš nešto ovako ako baš nemožete da nosite gumenjake
i Bog da te vidi ,nepoderivo a jeftinije nego Magnum ili Tactical 511.
A možete da kupite i Cat ,dobar odnos cene i kvaliteta.
Dopuna: 27 Avg 2011 19:24
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Evo i linka za ove moje bakandze.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Avg 2011 21:35
|
offline
- Kibo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 03 Okt 2007
- Poruke: 7461
- Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene
|
Zorge ::Kibo ::Iskreno receno, ja cu kupiti cizme zato sto mi se svidjaju i zato sto su tople, nepromocive, izdrzljive, eto zbog toga.
Ovde u Becu kada padne sneg, pa kad posle toga bace so, to je uzas za svaku obucu. Sto kaze AG.RS racunam da ce ove vojne biti izdrzljivije od ovih ostalih. Evo, imam nameru da nabavim ovo [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] nadam se da ce izdrzati duze od jedne zime. Ako ne, onda vise ovako nesto necu kupovati.
Купи гумењаке - [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Kako je lepo imati ovako duhovitog moderatora Mozda duhovit moderator pogleda link i procita opis ovih cizama, sta imaju u djonu i na vrhu prstiju itd.
Ako se gospodin moderator i ja nadjemo slucajno negde u Banatu, u sred zime, ja cu mu rado demonstrirati zasta sluze celicne kape iznad prstiju i sloj celicne ploce u samom djonu. Naravno, moderatoru cu pre toga kupiti ove gumenjake na poklon, pa onda sledi demonstracija
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Avg 2011 08:08
|
offline
- Zorge

- Mod u pemziji
- Pridružio: 07 Nov 2007
- Poruke: 8369
- Gde živiš: Ravni Banat
|
Је л' кукаш да се батргаш у зими по тој каши од полуистопљеног снега и соли која уништи сваку обућу?
Кукаш.
Ја сам ти дао решење и то без зезања.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Avg 2011 10:59
|
offline
- Kibo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 03 Okt 2007
- Poruke: 7461
- Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene
|
Zorge, pa nemoj sad da bezis od demonstracije
Inace, ako je bez zezanja, onda ti mogu reci da su gumenjare zadnja obuca sto bih nosio zimi. To kazem iz iskustva jer sam ih nosio jedne zime dok sam radio na pumpi. Problem sa njima je sto ne propustaju vazduh, pa ako nosis debele carape ili gumene cizme imaju tople uloske, krecu noge da se znoje. Kada se oznoje noge onda ti postaje hladno, kao da sedis sa mokrim nogama na minus 15.
Nosio sam ih par nedelja i onda sam ih u Srbiji poklonio jednom lovcu. Sa napomenom da se ne iznenadi ako mu bude hladnije u njima, i ako imaju bas tople uloske, nego u cizmama koje ce mozda propustiti vodu, ali zato su od koze i disu.
Da ne zaboravim kako lepo noge mirisu kada izujes gumenjare, posto si ceo dan bio u njima. Stvarno, ne bih nikome preporucio.
|
|
|
|
|
|