Vojničke čizme

86

Vojničke čizme

offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

@zorge
Mozda ih ima po otpadima. Znas li mozda ko ih je proizvodio.
@Gigo love A
Ako ti tako kazes verujem.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 103
  • Gde živiš: Srbija

Jel moze neko da mi kaze, ako zna, koje cizme koriste kadeti na VA, a dobili su ih uz komplet M10?! Hvala



offline
  • Pridružio: 25 Okt 2012
  • Poruke: 46

@duxhm
Tako je bratko veruj mi Very Happy .

offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

@milosrdni94
Uz M10 idu Gepard cizme. Nema ih na njihovom sajtu. Prelistaj temu unazad mislim da je neko postavljao link sa cenom itd.

offline
  • Pridružio: 24 Okt 2012
  • Poruke: 8

Pozdrav svima. Interesuju me misljenje ali i iskustva ako je neko ima vezano za ovu cizmu ?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
u pitanju je Gepardov model, koji po malo podseca na redovne vojnicke koje sam duzio u armiji ali imam utisak da su ove kvalitetnije uradjene, za civile. Pitam jer sam skeptican malo kad je u pitanju udobnnost i izdrzljivost, a ne bih da pucam 150e za nesto sto cu da nosam po kamenju, blatu i sl...

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2012
  • Poruke: 1124

dali se jos u gepardu prodaju cizme m 10 u novom sadu
mislim da su to ove cizme




dali su to vojnicke cizme m 10 i dali ih koristi vojska srbije

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Ovo ^ nisu čizme M10, u Gepardovim prodavnicama u Novom Sadu ima M10 modela na prodaju. Oko 8000 dinara su ,ako se ne varam

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2012
  • Poruke: 1124

sakota79 ::Ovo ^ nisu čizme M10, u Gepardovim prodavnicama u Novom Sadu ima M10 modela na prodaju. Oko 8000 dinara su ,ako se ne varam

i kakve su dali da ih kupujem il, ne
dali su teske za nosenje nabijaju zuljeve hladne kao one stare tvrde


a kakve su ove sa slike dali ih vojska koristi

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

M10 nisam nosio pa ne bih da ih komentarišem. Kad sam bio u Gepardovoj fabrici nahvališe mi đon koji ugrađuju na M10. Verujem da su tople, imaju postavu a i kolega se žalio da su pretople preko leta, pa mi se čini da su samo za hladno vreme. A ove... pa šta znam ...ja ih ne bi nikad kupio. Poderao sam par komada i nisam impresioniran. Na skoro svim čizmama se đon odvoji od kože na delu gde se čizma savija kad čučnete . Pre sam za polovne strane čizme koje su u dobrom stanju nego ovaj model. Naravno pitanje je koliko ste spremni da date para i za čega vam trebaju. Gepard sad ima dve prodavnice u NS

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2012
  • Poruke: 1124

Napisano: 15 Nov 2012 21:42

sakota79 ::. A ove... pa šta znam ...ja ih ne bi nikad kupio. Poderao sam par komada i nisam impresioniran. Na skoro svim čizmama se đon odvoji od kože na delu gde se čizma savija kad čučnete . Pre sam za polovne strane čizme koje su u dobrom stanju nego ovaj model. Naravno pitanje je koliko ste spremni da date para i za čega vam trebaju. Gepard sad ima dve prodavnice u NS

ovo dalje a ove cizme... se verovatno odnosi na ove cizme gore sa slike i ja sam cuo da nisu nesto
a dali se to isto desava na m 10 da pucaju izmedju spajanja djona i koze
vidim da se razumes Very Happy
koje bi ti cime preporucijo vojnicke koje nosi vojska srbije predpostavljam neke gepardove
kazu da su dobre

Dopuna: 15 Nov 2012 21:48

ovo su m 10




djon im i nje neso kao na onim starim prasinarkama kako sam vec shvatio da ih zovu
u onima ima vise metala nego u pusci napravljene su za upotrebu 5/6 god
moje imaju preko 20 prave minerske a ni ogrebotinu nemaju mnogo su hladne i nabijaju zuljeve
a mislim da su koza i djon spojeni srafovima

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 875 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 9 sakrivenih i 802 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ALEXV, Andrija357, baltazar01, bavar357, belov, Bo96, bojan313, Boris90, Borski1977, Cicumile, Dannyboy, dejan1972, dj.ape, Djokislav, dule10savic, dunavzed, Džekson, El-Komadante, EVIDENTICAR, famoso, gregorxix, GT, Hardenberg, ibssa, Kajzer Soze, KizJ, Kvaka22, lord sir giga, m94j, mercedesamg, milbos, mile.ilic75, milenko crazy north, Milometer, Moldovan, mrvica78, nebidrag, nenad81, nenooo, Nikoletina Bursac, obsc, OgnjenMitric, oldtimer, Oscar, Pekman, peradetlić, Petar25, RajkoB, rajkoplje, repac, Sonic, svnedelja, Tas011, Topaz9, Tribal, Tumansky, ujke, VNVK, XBMC, YugoSlav, zbazin, Zdenko, 79693