|
Poslao: 04 Okt 2012 00:08
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 65
|
ne znam, raspitacu se opet.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Okt 2012 00:53
|
offline
- Pridružio: 01 Okt 2012
- Poruke: 4062
|
Napisano: 08 Okt 2012 0:37
snajper accuracy int..
tavor
Dopuna: 08 Okt 2012 0:53
malo mi nejasno.
u ovaj puk za specijalne namene, ulaze rangeri i pozadinske jedinice.. kao i jedinica specijalne namene. ko su "vukovi" koja jedinica nosi taj naziv, jer na internetu pise da je to specijalna jedinica a ne pozadinske jedinice u sastavu tog puka. znaci da naziv "vukovi" ne nose svi u puku, vec samo specijalci.ostali su pesadija, i pozadinci.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Okt 2012 19:10
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 65
|
Znaci Puk za Specijalnle Operacije je sostavljen od 2 bataljona, Bataljon za Specijalne Namene Vukovi i Rendzerski bataljon, oni su dve jedine specijalne jedinice u ARM, u puku josh ima Komandna ceta, Stabna ceta i ceta za Logisticka podrska
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Okt 2012 22:03
|
offline
- Pridružio: 11 Feb 2006
- Poruke: 910
|
zoran MKD ::
Snajperist jedinice TIGAR
Evo neshto o Tigrima
Hvala veliko TRPE - GROZNI koj mi posla ovaj material
photo Andon Davchev
Uzhivajte
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Slike od Trpevog matrejala....
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
na zhalost nije do sada materiajl preveden na bilo koi slovenski jezik do sada!
Postoji i original na srpskom jeziku.....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Okt 2012 22:13
|
offline
- zoran MKD

- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Jan 2010
- Poruke: 3810
- Gde živiš: Makedonija
|
Па шаљи бре брате!
да сам знао не бих се ни мучио !
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2012 18:32
|
offline
- Pridružio: 01 Okt 2012
- Poruke: 4062
|
mozes li nesto vise o rangerima, jesu li i oni specijalni, ili pesadija, sta koriste od opreme, i koje "specijalnosti" imaju?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2012 19:10
|
offline
- zoran MKD

- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Jan 2010
- Poruke: 3810
- Gde živiš: Makedonija
|
WS2 ::mozes li nesto vise o rangerima, jesu li i oni specijalni, ili pesadija, sta koriste od opreme, i koje "specijalnosti" imaju?
Јасу специјалци ..
Имају чету за дубинско извидџивање!
Користе Америчко оружје М4 са свим могучим додоатцима.од нашана до придушеног оружја..
ТРГ-22/42 снајпери негев ПМ.
Ночни визири термалне камере, дигитални систем веза и видео преноса.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2012 19:42
|
offline
- Pridružio: 01 Okt 2012
- Poruke: 4062
|
TRG 22/42 To je Sako-ov snajper. to imaju rangeri?
a koje specijalnosti obavljaju, idu li u inostranstvo da zavrse neki tecaj za specijalne jedinice , ili tako se sami nazivaju?
video sam negev puskomotraljeze kod onih policajaca ali kod rendzera nisam takvo nesto video.
takodje ovaj TRG koji koriste nisam video u spisku opreme rangera, ali video sam da kortiste dragunov-a..
|
|
|
|
|
|
|
|