VP s/n „Kobre“

8

VP s/n „Kobre“

offline
  • Pridružio: 17 Jun 2009
  • Poruke: 189

Сећам се да је давно у оквиру дозволите био документарни филм о Кобрама, али нигде на нету нема тог филма. То је било још док је била војска СЦГ.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Apr 2011
  • Poruke: 783
  • Gde živiš: Loznica

Bio je snimak na forumu,to je bilo u sklopu dokumentarca o Specijalnom Korpusu VJ,ako mislimo na isto.



offline
  • Pridružio: 17 Jun 2009
  • Poruke: 189

Постоји баш документарац о Кобрама. На youtube има видео клип где су коришћени делови из тог документарца. Ево овде [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2008
  • Poruke: 71

Gledao sam i ja ovo ali ovde samo pesma i kratak snimak. Po ovim vezbama kad rade na poligonu podsecaju na sajevce.

offline
  • Pridružio: 17 Jun 2009
  • Poruke: 189

Снимци су исечени из целог филма. Да, по маскирном дезену комбинезона личе, али се на 0:50, 0:59 када пуцају из пиштоља види крилата кобра на десном рукаву. Имао сам ја то на VHS снимљено са ТВ-а, али наравно та касета је упокојена као и снимак. Па зато питам, можда неко има или да ли је негде нашао на нету.

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2009
  • Poruke: 431

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 06 Apr 2013
  • Poruke: 30

Gdje se mogu pronaći informacije o okršaju Kobri i SAS-a? Hvala.

offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

bozomotika ::Gdje se mogu pronaći informacije o okršaju Kobri i SAS-a? Hvala.
Вероватно нигде. Све и да је било окршаја а није.

offline
  • Pridružio: 05 Nov 2012
  • Poruke: 37
  • Gde živiš: Priština

Napisano: 12 Apr 2013 13:49

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 14 Apr 2013 15:18

SREĆAN DAN JEDINICE SVIM BIVŠIM I SADAŠNJIM PRIPADNICIMA KOBRI
35+ Ziveli Ziveli Ziveli

Dopuna: 14 Apr 2013 15:37

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 08 Apr 2011
  • Poruke: 783
  • Gde živiš: Loznica

Na sajtu "specijalne-jedinice" nalaze se slike "Kobri" sa FN Scar.Da li gresim u vezi puske,tj. da li je to neko drugo oruzije?Ako sam u pravu,od kada Kobre poseduju Scar?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 977 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 9 sakrivenih i 900 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 357magnum, A.R.Chafee.Jr., acatomic, airsuba, Apok, ArmFPGA, Avalon015, Belisarius, Bo96, Bojan198527, bojcistv, Brankojle, Chainsaw, Crazzer, darionis, DeerHunter, DonRumataEstorski, Dorcolac, efektiva, Electron, eulereix, Georgius, goran.vvv, gregorxix, Hans Gajger, HogarStrashni, Igritelj, Jeremija98, kikisp, Lance Guest, mainstream, MarkoMarkovic86, mat, mercedesamg, Milometer, Milos ZA, MiroslavD, Mićko, mm1811, Mzee, neko_drugi, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, OldKresoje, oldtimer, ozzy, Piani Jazzer, Primus17, proka89, rakivan, Robin, Semberija, skok, skvara, ss10, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., Tas011, Tihi86, TRZH92, ujke, vaso1, Vlada78, vrgudinac, Zastava, Zimbabwe, Zmajac