VP s/n „Kobre“

13

VP s/n „Kobre“

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Zamisli....
Darko Đošić novi komandant "Kobri"
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Citat:Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević i načelnik Generalštaba Vojske Srbije, general Milan Mojsilović prisustvovali su danas u kasarni ''Vasa Čarapić'' primopredaji dužnosti komandanta Odreda vojne policije specijalne namene ''Kobre''.
Primopredaja dužnosti obavljena je između dosadašnjeg komandanta potpukovnika Gorana Colića i novopostavljenog komandanta, potpukovnika Darka Đošića.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20892














online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20892











[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20892


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20892


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20892




[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 13 Okt 2023
  • Poruke: 12

Postovanje, interesuje me da li neko mozda zna koje su fizicke norme na proveri za ulazak u specijalne jedinice? I da li se razlikuje dosta u zavisnosti koja je jedinica u pitanju? Npr. da li je drugacije za Kobre u odnosu na 72. ?

offline
  • vobo 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 25 Apr 2011
  • Poruke: 1695

Kobre imaju za nijansu laksu fp, ali to je redovna provera kojau radi aktivni pripadnik na godisnjem nivou. Provere za ulazak su iste, posto je selektivna objedinjena za obe jedinice.

offline
  • Pridružio: 13 Okt 2023
  • Poruke: 12

vobo ::Kobre imaju za nijansu laksu fp, ali to je redovna provera kojau radi aktivni pripadnik na godisnjem nivou. Provere za ulazak su iste, posto je selektivna objedinjena za obe jedinice.

Hvala na odgovoru, da li negde mogu vise da se informisem o tome kako izgleda fizicka provera za ulazak tj. neke norme recimo?

offline
  • vobo 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 25 Apr 2011
  • Poruke: 1695

Trcanje 3200m, sklekovi i trbusnjaci za 2 min, plivanje 100m i ronjenje 15m (potrebno je samo preroniti, nema vremenske norme).

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1434 korisnika na forumu :: 97 registrovanih, 13 sakrivenih i 1324 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, A.R.Chafee.Jr., Abebe Bikila, Arhiv, avijacija, awathorn, bankulen, berste23, Betty25, Bozjidar87, BrusLi, cafa0412, Chainsaw, Cirkon, CrveniSolaris, darcaud, Darko Jovanovic, darkojbn, Deki Duga Devetka, Demi87, Denaya, denisnapast2015, Doc, draganca, drale12, DrNeoCortex, Duh sa sekirom, Džekson, Electron, Flanker-G, Gama, Georgius, Gosha101980, gost321, Great White, Guster25, Hitri, HogarStrashni, Ikica977, In_hero, JimmyNapoli, jnikola23, K a s p e r, king011, kybonacci, LeGrandCharles, ljubicad7, MB120mm, Medojed, miki69, mikoyan21, MIKULENCE, Miler88, MilosM, moldway, naki011, nebkv, nelezele, nerislav2025, OgnjenMitric, Orijen, panonski mornar, pein, Pero, Piani Jazzer, PO1974, Pohovani_00, Rebel Frank, Remain, rovac, Sale0501, sale76, sap, sasakrajina, sekretar, Semberija, shone34, sickmouse, skok, Smajser, sombrero, sonico, Stefan M, SympathyForTheDevil, takini, vaci, VanZan, Veless, VJ, Vlado82, vlado_pg, Vladoj, vojnik švejk, W123, XBMC, YugoSlav, Đurđevdan