Žandarmerija

40

Žandarmerija

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Ja mislim da ima jedan.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Slazem se sa Misircem, cak sta vise mislim da je to neka kineska kopija. Mozda gresim, ali neki detalji na karoseriji me upucuju na takvo razmisljane!




offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Nije to taj (vidi se lijepo oznaka PTJ),ali je skoro identican ovome.Glumi u seriji "Moj rodjak sa sela" Smile

offline
  • Pridružio: 08 Apr 2011
  • Poruke: 783
  • Gde živiš: Loznica

Pa nije valjda stvarno kineska kopija?

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Da ne dovodim ljude u zabunu, velika verovatnoca je da gresim!
Pitam se, da li ste videli jos neki vojni hamer s kockastim farovima? Ja jesam, ali na na nekim kineskim derivatima. Do duse, objasnjenje moze da bude sasvim drugacije.

offline
  • Pridružio: 08 Apr 2011
  • Poruke: 783
  • Gde živiš: Loznica

Evo ovo je Kineski Hamer


Izvinjavam se na off

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2011
  • Poruke: 205
  • Gde živiš: Lazarevac

Јел зна неко колико је радно време у Жандармерији?

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2011
  • Poruke: 205
  • Gde živiš: Lazarevac

Тако сам и мислио,када те позову идеш...утакмице,скупови,демонстрације...они су увек ту..Very Happy

online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13022
  • Gde živiš: Srbija

Radno vreme ti je svaki dan od 07 do 15 stim da imas i poslepodnevne smene od 14 do 22. Znaci ne rade samo kad ih pozovu. Nemojte praviti holivudske filmove od njih i oni su samo ljudi. Utakmice i ostali skupovi se rade i oni su unapred isplanirani tako da se za tako nesto "ne pozivaju posebno". Pozivaju se vanredno kada se nesto desi ne planirano, ali tada se ne zovu samo oni vec i ostali sastavi MUP-a R.Srbije, (IJP).

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 9734 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 7 sakrivenih i 9640 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 16.mabr, A.R.Chafee.Jr., Aleksej, alex71, Atomski čoban, Bane5, Bo96, bojank, bojcistv, Buzdovan, Comyymoc, DaliborVukadinovic, Despot Đurađ, djukapfc, doktor097, dolinalima, drimer, dule10savic, ekipo26, ElGenius, EXIT78, Ezbuck, Feller, g_g, gagidjuric, Gogi_avio, Hans Gajger, Igritelj, Ivica1102, Ivoo, jalos, Jeremiah, JK, kaisarevic1, karevski, kolle.the.kid, konstruktor, korin911, kunktator, kuntakinte, Leteća Krofna, lima, LostInSpaceandTime, Lotus, maksi007, Marko Marković, markolopin, mat, miki69, mikrimaus, Milan A. Nikolic, milanpb, mile79, Milometer, Mldo, Mrav Obrad, pablojepao, Panter, pfc74, PITT, porticco, radoznao, royst33, sabros, sajorg, Sarmat, sasovsky, shadower78, Sirius, Sićko, Smd, ssekir75, stibium51, Stoilkovic, svnedelja, tamno.nebo, tmanda323, troki1971, veljko82, veljkovicdani, Vlada78, Vladoj, vrgudinac, wolverined4, Zastava, zokizemun