Žandarmerija

7

Žandarmerija

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7610

Da li možemo da očekujemo fotografije sa ove manifestacije?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Feb 2008
  • Poruke: 388
  • Gde živiš: kragujevac

ronin ::Moze li mi neko reci gde mogu u Bg-u konkurisati za prijem u zandarmeriju, tj. gde mogu da se prijavim na taj njihov kurs, selektivnu obuku ili kako god da se to zove! Mislim da li treba da odem u neku policijsku stanicu i predam papire ili to mogu da uradim samo u nekoj njihovoj jedinici i kojoj?

U zandarmeriju sada mogu da udju samo ljudi koji vec rade u policiji.Mislim da ce ovog meseca da bude neki konkurs za prijem u policiju.



offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014



offline
  • Pridružio: 24 Avg 2007
  • Poruke: 995

Jel ova pustinjska šara nešt novo.
Oni instruktori su gledali malo previše američkih filmova.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014











Obeležavanje dana Žandarmerije u Nišu (FoNet)

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Ma ima toga kolko oces Very Happy .
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Sta im kaze ovo na rukavu?

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

mareCar ::http://static.b92.net/pics/gallery/2009/03/182504425149ad3134dca4c149514997.jpg

Sta im kaze ovo na rukavu?


Specijalna Protivteroristicka Ceta

Dopuna: 04 Mar 2009 14:49

Zanimljivo je da je onaj zadnji klip sto sam postavio gde su u desert kamuflazi da upadaju u tzv streliste gde se nalazi kuca u kojoj izvode vezbe protiv otmicara a sve okolo je od gume?

Dopuna: 04 Mar 2009 17:03

Novosadski odred




offline
  • Pridružio: 02 Okt 2007
  • Poruke: 191

Šteta što su na svečanim uniformama umjesto šapki stavili beretke, meni šapke monogo svečanije izgledaju u kombinaciji sa ovim mundirima.

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

boksi ::mareCar ::http://static.b92.net/pics/gallery/2009/03/182504425149ad3134dca4c149514997.jpg

Sta im kaze ovo na rukavu?


Specijalna Protivteroristicka Ceta




Vidim S i C ali sta je to malo izmedju?

I, koja je to kamuflaza? Ovde su svi eksperti za kamuflaze ali ovu belu, onu desert i onu digitalna plava/crna iz nekog videja niko da otkrije koja je... Neutral

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 926 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 7 sakrivenih i 852 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alex1974, amonsrb, Apok, baltazar01, blatruc82, bojank, Boskovic, BOXRR, bukefal, carinko, crazydkure, DeerHunter, DonRumataEstorski, Dvojac005, Georgius, glados, hellenic, Jelly4183, jodzula, Jovan1983, K-1A, klepesina, Lance Guest, lcc, lord sir giga, LostInSpaceandTime, MadMike, MarijaC84, Marko Marković, mat, mercedesamg, Michellefromrezistance, Miki 24pbr, Miler88, Mrav Obrad, mustangkg, nixos, nobutado, nuke92, obsc, OgnjenMitric, OKT, pablojepao, pds, rakivan, RD84, Sirius, skvara, Slingshot, sombrero, theNedjeljko, tomigun, tooljan, Tvrtko I, Vanderx, vathra, veljko82, vidra boy, vlad4, Voice1, vojnik švejk, vrgudinac, zemljanin, zivojin32, Zoca, Zorge, 79693