"Dva veka vojne uniforme u Srbiji"

2

"Dva veka vojne uniforme u Srbiji"

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2007
  • Poruke: 824
  • Gde živiš: Severna polulopta

@Kat

Ista uniforma kao i do sada, samo su promijenjene epolete. Skinute su 'stare' zlatne. Pogledaj topik o vojnoj heraldici, tamo smo se raspisali o tome.

Pesadinac



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Dec 2006
  • Poruke: 239
  • Gde živiš: tri koraka na sever, skrenes levo, kod starog hrasta deset koraka na zapad ...

mrav pesadinac ::@Kat

Ista uniforma kao i do sada, samo su promijenjene epolete. Skinute su 'stare' zlatne. Pogledaj topik o vojnoj heraldici, tamo smo se raspisali o tome.

Pesadinac



aha, OK.
Hvala puno.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 829 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 4 sakrivenih i 775 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, A.R.Chafee.Jr., AleksSE, Andrija357, bb929, bbogdan, bigbear, blatruc82, bobor, djuradj, doktor097, dukajov, Dzambas, Dzigy, Džekson, ElGenius, esx66, Gogi_avio, GT, Hardenberg, jodzula, luka35, MaksicZoran, Miki 24pbr, mikrimaus, mist-mist, museum, nebkv, Nemanja Opalić, nenad81, Nikoletina Bursac, novator, OKT, ozzy, Panter, peradetlić, razumihin, repac, royst33, S.Palestinac, sasakrajina, TRAVUNIJA, Tvrtko I, VJ, Vlada78, vladom6, Volkcho, Volkhov-M, zemljanin