Maskirna uniforma vojnika

142

Maskirna uniforma vojnika

offline
  • Pridružio: 06 Mar 2006
  • Poruke: 677

novi info!
od nove godine bi trebalo da se desi preobuka sa uniformama... sve placeno i regulisano. u magacinima nema uopste starih kompleta vise. stizu i nove gepard cizme umesto starih..... nije sigurno koji model uniforme je u pitanju. nije sigurno da je m03, mozda je nesto i novije i bolje....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Apr 2008
  • Poruke: 1617

Izvor je bitan , izvor ... Very Happy ... mislim kad donosiš lepe vesti , da to bude ozvaničeno Very Happy



offline
  • Pridružio: 06 Mar 2006
  • Poruke: 677

pa prica se nezvanicno- moram reci...... tako da..... (nekad je lepo i podnadati se i poradovati se iako se nista i ne desi....) Smile

offline
  • Pridružio: 29 Jan 2009
  • Poruke: 451

U kakvoj tajanstvenosti je to naruceno (ako je naruceno) mislim da mozemo ocekivati katastrofu u vidu 03. Napred u buducnost sa modernim resenjem iz '65....

offline
  • Pridružio: 30 Apr 2008
  • Poruke: 1617

Nada uvek postoji , ovo jeste vojni forum ali nemožemo očekivati da uvek dobijemo informaciju za sve , tako da nešto mora biti tajanstveno to je ipak vojska . Nadam se da će sve biti ok ... možda su se opametili i usvojili dragon tactical ... no videćemo .

offline
  • Pridružio: 29 Jan 2009
  • Poruke: 451

Vazduhoplovče, kakva crna tajanstvenost kod odabira uniformi?! Ako bih pomenuo proces koji je tekao u okolnim zemljama, samo bih ponavljao ovde 100 puta rečeno. Ali ovo (ako nije trač) je baš iz zasede :-) Nigde nisu rekli: "Evo ova tri modela su napravljena (nabavljena) u po 500 komada, u narednih 6 meseci će biti ispitivani, analiziraće se zamerke i pohvale korisnika, to će se sugerisati nosiocu razvoja i u roku od 6 meseci nabavićemo npr. 15.000 kompleta." Sve što se dešava oko uniformi u zadnjih 4-5 godina je potpuno naopako....

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2009
  • Poruke: 120

Nevjerojatno da tajna bude nabavka uniformi ili njihov izgled.
Piše se o "Milici" kako uništava tenkove na 100 kilometara,a nemože se znati ko šije,kakav je materijal i na kraju kako izgleda ta uniforma.

@anbeast apsolutno si u pravu.

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4623

Neznam nešt sumnjam:

Sousuke ::Meh, pitao sam OpFor-a shta se deshava sa novim uniformama - zakljuchak: Srpska posla. Njegovim rechima nova uniforma je naucna fantastika....bar za sada.

Uzas.

offline
  • Pridružio: 30 Apr 2008
  • Poruke: 1617

Ne znam , videćemo .. ne vredi tupiti ovako na suvo .
Bolje nastaviti sa temom kao i do sada .

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2008
  • Poruke: 547
  • Gde živiš: Na gornjem spratu

Ako i budu nove uniforme, nadam se da će biti jednobojne!

Nego žudi za kvadratićima (digi), neko za mrljama (flecktarn), što je jedno te isto na udaljenosti od 3 metra, a na udaljenosti od 25 metara se ionako vidi samo jedna boja.

I čemu onda tolika "naučna" i "nano" filozofija...

Sve je to politika, imidž, lobiji i ukusi... a u suštini je isto s... a drugo pakovanje.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 972 korisnika na forumu :: 63 registrovanih, 4 sakrivenih i 905 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, bbogdan, Betty25, Blade, blatruc82, Boris BM, bpvl, Bubimir, BUDDAR70, bukefal, CHARLIE JA., cyprus, darkkran, djonsule, dukajov, Dzambas, Dzigy, esx66, Feller, GT, ikan, IQ116, ivan979, K-1A, Kenanjoz, kibihrchak, Koca Popovic, kovac9mm, kunktator, ladro, Lester Freamon, Lj_ubo, marko.markovic, MarkoD, Marky, Milan A. Nikolic, Miler88, Moldovan, Natuzzi, nenad81, nnnnnnnnnn, OKT, pacika, pein, PlayerOne, Pururin, RD84, Ripanjac, Risbo_Boris, RommelBL, royst33, sasics, Sevetar, Sone0883, Srna, stefan95, tomigun, ujke, uruk, US_Rank_0, vladulns, zubri, Zukov