Maskirna uniforma vojnika

24

Maskirna uniforma vojnika

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3312
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Haha, pe ne.

Zakljucili smo dve varijante, za hladnu(vise ka braon) i toplu sezonu(vise ka zelenoj) i navlaku za zimu.
Specijalci mogu imati i vise varijanti, shodno terenu na kome dejstvju.

To sto mi sad pricamo je za vozila i mehanizacju, ako nisi ukacio. Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 05 Nov 2006
  • Poruke: 715
  • Gde živiš: ljubljana

ovako izgleda maskirna uniforma SV sa opremom.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • zoro+ 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 11 Feb 2006
  • Poruke: 910

Mene licno interesuje kada ce zameniti onaj stari crni kombinezon koga koriste nase SJ.

rip
  • OpFor 
  • Nezaboravni član
  • Pridružio: 19 Dec 2006
  • Poruke: 778

Vrlo brzo.

offline
  • zoro+ 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 11 Feb 2006
  • Poruke: 910

Konacno,bilo je i vreme,pretpostavljam da to ukljucuje i pratecu opremu,pre svega futrole,mozda i ovaj novi borbeni prsluk izrade u crnoj verziji,mada i ovaj postojeci koje koriste SB i SAJ,kao i onaj kobri nije los.Kada smo vec kod KOBRE,koji kombinezon koriste.

rip
  • OpFor 
  • Nezaboravni član
  • Pridružio: 19 Dec 2006
  • Poruke: 778

MD model "Miljan" (sa dva patent zatvaraca od vrata preko nogavuca), u crnoj i MDU-02 varijanti.

offline
  • zoro+ 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 11 Feb 2006
  • Poruke: 910

To je onaj od NOMEX koji se nosi preko standardne uniforme,je li tako.Medjutim ja sam primetioda koriste vismbinezona,mozda je to bilo u periodu ispititvanje nisam siguran,ali primetio sam najmanje 3 kombinezona sa M-MDU-O2 dezenom,i 2 crna kombinezona,onaj sa patent zatvaracem i jos jedan tip.Isto tako i maskirni,ima onaj sa patent zatvaracem na dzepovima sa strane i na rukavu,onaj sa patent zatvaracem od vrata do nogu,i jeddan koji mi lici na stari M93A ali sa M-MDU-02 sarom.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3312
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

Mozda bi se ljubiteljima hrstovog lista/amebe dopalo ovo prilagodjeno obliku 'lisca':

offline
  • Pridružio: 28 Dec 2006
  • Poruke: 239
  • Gde živiš: tri koraka na sever, skrenes levo, kod starog hrasta deset koraka na zapad ...

cinoeye ::
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


ovog lika bi trebali da stavimo na VS platni spisak Smile .
sta kazes?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1022 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 1 sakriven i 1007 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, Cicumile, DDragoje, Dzuki, Ice, sales, saputnik plavetnila, scimitar19, Siti2, Slingshot, Srki98, tooljan, tooooom, zzapNDjuric99