|
Poslao: 15 Mar 2007 15:16
|
offline
- Pridružio: 12 Jan 2006
- Poruke: 3312
- Gde živiš: Gde ja zivim...
|
Haha, pe ne.
Zakljucili smo dve varijante, za hladnu(vise ka braon) i toplu sezonu(vise ka zelenoj) i navlaku za zimu.
Specijalci mogu imati i vise varijanti, shodno terenu na kome dejstvju.
To sto mi sad pricamo je za vozila i mehanizacju, ako nisi ukacio.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2007 06:37
|
offline
- bostjan

- Počasni građanin
- Pridružio: 05 Nov 2006
- Poruke: 715
- Gde živiš: ljubljana
|
ovako izgleda maskirna uniforma SV sa opremom.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2007 20:54
|
offline
- Pridružio: 11 Feb 2006
- Poruke: 910
|
Mene licno interesuje kada ce zameniti onaj stari crni kombinezon koga koriste nase SJ.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Mar 2007 21:12
|
offline
- Pridružio: 11 Feb 2006
- Poruke: 910
|
Konacno,bilo je i vreme,pretpostavljam da to ukljucuje i pratecu opremu,pre svega futrole,mozda i ovaj novi borbeni prsluk izrade u crnoj verziji,mada i ovaj postojeci koje koriste SB i SAJ,kao i onaj kobri nije los.Kada smo vec kod KOBRE,koji kombinezon koriste.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Mar 2007 00:32
|
rip
- Pridružio: 19 Dec 2006
- Poruke: 778
|
MD model "Miljan" (sa dva patent zatvaraca od vrata preko nogavuca), u crnoj i MDU-02 varijanti.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Mar 2007 13:13
|
offline
- Pridružio: 11 Feb 2006
- Poruke: 910
|
To je onaj od NOMEX koji se nosi preko standardne uniforme,je li tako.Medjutim ja sam primetioda koriste vismbinezona,mozda je to bilo u periodu ispititvanje nisam siguran,ali primetio sam najmanje 3 kombinezona sa M-MDU-O2 dezenom,i 2 crna kombinezona,onaj sa patent zatvaracem i jos jedan tip.Isto tako i maskirni,ima onaj sa patent zatvaracem na dzepovima sa strane i na rukavu,onaj sa patent zatvaracem od vrata do nogu,i jeddan koji mi lici na stari M93A ali sa M-MDU-02 sarom.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Mar 2007 15:42
|
offline
- Pridružio: 12 Jan 2006
- Poruke: 3312
- Gde živiš: Gde ja zivim...
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Mar 2007 16:26
|
offline
- kNikS
- Moderator u penziji
- Pridružio: 31 Maj 2006
- Poruke: 4633
|
Mozda bi se ljubiteljima hrstovog lista/amebe dopalo ovo prilagodjeno obliku 'lisca':
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Mar 2007 00:55
|
offline
- Pridružio: 28 Dec 2006
- Poruke: 239
- Gde živiš: tri koraka na sever, skrenes levo, kod starog hrasta deset koraka na zapad ...
|
cinoeye ::
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
ovog lika bi trebali da stavimo na VS platni spisak .
sta kazes?
|
|
|
|
|
|