Nove Oznake VS

10

Nove Oznake VS

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd







Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
rip
  • OpFor 
  • Nezaboravni član
  • Pridružio: 19 Dec 2006
  • Poruke: 778

@Ron Jeremy
Guracemo mi sitni tockici koji su mladost proveli u trupi a koji polako dolaze do reci - veruj mi da ima takvih ljudi.
Sto se tice privatnika - nikome se ne isplati da radi sa Vojskom na kratke relacije, svi pametniji zele da se ukace u sistem jer Vojska Srbije ima i te kakvu buducnost.

Mozda sam ja glup sto se jos zanosim, ali cinjenica je da "kancelarijski pacovi", kako si ih ti nazvao,
sve jace i vise skviche i zapomazu jer se traze rezultati, a ne prazne price.

I da zavrsim ovaj "romantizovan" monolog:

Nije poenta u tome sto je M-03 pukla, vec je poenta u tome da je skupljena petlja i da su strucni ljudi javno priznali promasaj.
U tome ostaje prostora za ulazak novih i savremenih trendova razvoja borbene uniforme.

Los materijal (sem MD), suludi velicinski brojevi, uzasne cizme, jakna do kolena, metalni drikeri sa spoljne strane i kich od dzempera
(sve sa V-izrezom i maskirnim detaljima) - pa M-03 je urlala da je batalimo.

@kNikS
Citat:Stvari mozda idu (mozda ovde mi to ne primecujemo) ali idu sporo. Jedna mali ali ilustrativan primer kako nas Jevropljani vide - u biltenu forin office-a namenjenom onima koji idu za Srbiju pise da "caruju dzeparosi, vozovi su im spori i mrze pederske parove". Laughing
... istina... + jos par iznenadjenja u zasedi xexexe...

@ Krazy Kat
Mozes li mi obezbediti adresu gde se moze kupiti CP i kolika je orjentirna cena?
Kolega koga mogu da maltretiram sa zeljama mi je trenutno u UK (York), pa ce je kupiti.



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

OpFor ::pa M-03 je urlala da je batalimo.

Ma po kratkom postupku - udri dok je vruće Mr. Green

offline
  • Pridružio: 29 Okt 2006
  • Poruke: 1986
  • Gde živiš: nedaleko odavde

Evo jedna vijest vezana za nove oznake VS

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

Uf dete mu sto je dobra kokarda! Smile Od 1 do 10 ima 11! I dugmad mi se dopadaju. Cini mi se da su i low wiz epolete extra, jedino nisam dobro video svecane.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Svaka cast na novim oznakama.

Bravo Majore Jovane Milaku!!!!

offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

Bravo gospodine Majore! Wink

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Zivela Kraljevina Srbija!!!! Mr. Green

rip
  • OpFor 
  • Nezaboravni član
  • Pridružio: 19 Dec 2006
  • Poruke: 778

Hvala gospodo, vi ste mi bili reper, savetnici, kriticari i jedni od najboljih asistenata na izradi oznaka.
Hvala cinoeye (od samog starta se smaramo na skype-u o ovome), kNikS, zixo, Mixelotti, rade012, UriahHeep* i surovom moderatoru Ron Jeremy-u.


(* i ja jedva cekam da izadje film)

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28422
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države



Bravo gospodine majore !

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 821 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 6 sakrivenih i 738 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aco_GM, Andrija357, Asparagus, Asteker, Avalon015, awathorn, bb929, Belac91, bojank, BWG, cemix, Chainsaw, CHARLIE JA., cuvarkuca, Dannyboy, darkojbn, Despot1, Djokislav, dolinalima, Dolinc, DragoslavS, drimer, dule10savic, dzoni19, Electron, Feller, goran.vvv, Goran_, Haris, Istman, Jaz, Jeremiah, kaskadija, Kole1975, konstruktor, Krusarac, kybonacci, Laki Topalovic, Leonov, Marko Marković, mercedesamg, milanpetkovicv, milenko crazy north, Moldovan, Mrav Obrad, pablojepao, panzerwaffe, PoolbegD02, precan, procesor, Pururin, radza1, RAKITNICA, rakivan, Remain, repac, RiV, S-G, samsung, sap, Sarmat, shadower78, skok, skvara, SlaKoj, Spreewerk, Srle993, Tafocus, tanakadzo, Tvrtko I, Velizar Laro, veljko82, vidra boy, Vlad000, x011, XBMC, yiyi