Nove Oznake VS

80

Nove Oznake VS

offline
  • vobo 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 25 Apr 2011
  • Poruke: 1695

Prvi je komandni bataljon, drugi komanda brigade.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Jan 2007
  • Poruke: 824
  • Gde živiš: Severna polulopta





offline
  • Pridružio: 02 Apr 2012
  • Poruke: 26

Ssmo informativno pitam, da li u VS postoje druge jedinice osim 63. i 72.?

offline
  • Pridružio: 20 Sep 2014
  • Poruke: 1966

marewfc ::Ssmo informativno pitam, da li u VS postoje druge jedinice osim 63. i 72.?

Нема, што питаш? Smile

offline
  • Pridružio: 09 Sep 2009
  • Poruke: 31

Postoje i druge jedinice,ali nisu specijalne za ova posebno teska vremena!

offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

^^^
Tako je, u pravu si. Teška vremena ne iziskuju tenkiste, pešadince, inženjeriju, veziste, obaveštajce, PVO, kerovođe, kuvare i ostalu sirotinju. Imamo " suve" all around specijalce ( sad se i zvanično tako zovu i definišu)
"Sadejstvo"....šta to beše? Maže se na lebac, kupuje u kantini, ostalo ispred KPS, odnela mačka, pojela kuca...

offline
  • Pridružio: 06 Mar 2006
  • Poruke: 677

ove dve rucke od sablje, bez seciva kojih nema i ne vide se, deluju lose na grbu 72.....

offline
  • Pridružio: 13 Sep 2010
  • Poruke: 2398

mrav pesadinac ::


Бера је још и добро испала... али ознака је толико очајна да је и за наше услове победник.

Велико, китњасто, 4 симбола нагурана, венци на све стране и ове две потпуно нејасне нестајуће сабље. Циганска свадба "хералдике".

Опфор је имао леп предлог. Или да су ставили студенички крст и број 72 ако су хтели нешто ново и упечатљиво.

offline
  • Pridružio: 21 Dec 2006
  • Poruke: 450

соко гледа преко леђа

offline
  • vobo 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 25 Apr 2011
  • Poruke: 1695

Ima li negde slika generalske uniforme sa zlatnim epoletama koje je OpFor predlagao? Kratko su bile u upotrebi, ja sam ih samo jednom video uzivo na uniformi nacelnika VA i znam da smo se s i odusevili kako je lepo izgledalo.
Steta sto je "klasnim" neprijateljima smetalo pa nije zazivelo...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1082 korisnika na forumu :: 93 registrovanih, 8 sakrivenih i 981 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, aleph_one, Areal84, Ba4e, Ben Roj, bobomicek, bojcistv, boromir, bpop, BrcakRS, carinko, cemix, CHARLIE JA., Citalac, Comyymoc, cyprus, dane007, darcaud, Denaya, Djota1, drale12, dule10savic, Dzuki, elenemste, esko_hz, expanse, Feller, Flanker-G, g_g, gasa97, Georgius, glados, Goxy1, HogarStrashni, Ikica977, IvanMiletic, Jaz, JK, jon istvan, K a s p e r, kalens021, kibihrchak, kikisp, Kontrausluga, ljubo70, lucko1, M74AB3, Marko Marković, mačković, mexo, Milan 84, Milan A. Nikolic, milanpetkovicv, Mis uz pusku, mist-mist, mkukoleca, Mrav Obrad, Naj-Turs, Natuzzi, nenad81, niksa517, Papadubi, pein, Pilence, pisac12, pobeda, raptorsi, Ray1973, redstar011, RiV, RJ, rodoljub, rovac, S-lash, sap, Sharpshooter, skok, skvara, spalev, Srky Boy, stegonosa, Stevan2026, styg, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, Tanasko95, vathra, Veless, Vrač, XBMC, Yekaterinburg, YugoSlav, zemljanin