Uniforma M-10

203

Uniforma M-10

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012





[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 578

Dosta dobro izgleda M10, posebno kad prsluk prekrije uniformu pa opasač ne dodje do izražaja



offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

Slabo rade u Yumcu navlake za slemove i prsluke..





Pozutelo lisce...

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Када смо носили м93, навлака је била јна шаторско крило шара(branch).
Када смо носили м03, навлака је била woodland.Сад имамо м10 и навлака је м03. Wink

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

Jesen je..



Zandarmska u Jesen

online
  • nemam
  • Pridružio: 30 Nov 2011
  • Poruke: 660

Sudeći po ovm fotkama gore, ostaje dojam kako je vojska dobro opremljena. Pri tom treba naravno uzeti u obzuir ekonomsku situaciju i sve, ali opći dojam je, gledajući fotke, kako napredak postoji. Velika doza "uniformiranosti" opreme i uniformi samih, a da se ne radi samo o specijalnoj brigadi. Sad, dal je to samo za potrebe fotkanja, odnsno reklame, ili je situacija i u stvarnosti takva, ne znam. No, drago mi je vidjeti da je M-10 zaživjela.

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

Uniforma za od Aprila do Juna.

Bolje bi bila ove, prva MD Tactical One, druga SURPAT:









offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Sad se samo smejem kad vidim ovakve fotografije. Shvatio sam da pojedine oficire čisto zabole kako izgledaju i kako predstavljaju VS.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

Wisdomseeker ::Sad se samo smejem kad vidim ovakve fotografije. Shvatio sam da pojedine oficire čisto zabole kako izgledaju i kako predstavljaju VS.

Jes i to General a beretka navucena ko carapa....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1487 korisnika na forumu :: 63 registrovanih, 9 sakrivenih i 1415 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ailton, Apok, Asparagus, Asteker, Banovo Brdo, bojan_t, Bokiboks, Bosnjo, Cicumile, debeli, dejan.7951, deks, dule10savic, Dusko_Dugousko, eagle.rs, fijufijukrozkapiju55, g_g, hellenic, HogarStrashni, Jager715510, jalos, K-1A, kaisarevic1, Kajzer Soze, Khalid ibn al-Walid, kolle.the.kid, ludvig 78, MagicniHerpes, MarijaC84, Marko88, mat, Mcdado, mercedesamg, mikrimaus, Miler88, mitja2512, Miškić, mocnijogurt, moldway, nebkv, nelezele, Niki2024, nikoli_ca, OKT, Pilence, Pururin, Radio operater, Radoslava, radoznao, rodoljub, royst33, sasovsky, shlauf, Smiljkovich, sspp, tritonus, VanZan, vathra, VJ, Vrač, Wehicle, x9, YugoSlav