Uniforma M-10

236

Uniforma M-10

offline
  • ndejan 
  • Zaslužni građanin
  • drustveno politicki radnik
  • Pridružio: 06 Apr 2012
  • Poruke: 641
  • Gde živiš: Volgograd/Stalingrad

OBELEŽENA GODIŠNJICA PROBOJA SREMSKOG FRONTA



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Nov 2010
  • Poruke: 425

I stari šlem...



offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8011

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281



Naši u Španiji!

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

offline
  • Pridružio: 13 Nov 2010
  • Poruke: 425

Колико видим црне наочаре су постале део униформе, ако је судити по једнообразним торбицама окаченим код левог рамена...коначно излазимо из прошлости, барем по неком питању Smile

offline
  • Pridružio: 13 Sep 2010
  • Poruke: 2398

Ма то само "голобрада деца која ће да гину за НАТО по белом свету"... остали се још увек држе светлих традиција.

Бај д веј, навлаке за шлем на слици са полагања венаца и ове из Шпаније се поприлично разликују... (?)

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2010
  • Poruke: 1418
  • Gde živiš: Ajvar city

Meni se ćini da se razlikuju i šlemovi. Kao da imaju drugačiji oblik.

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

mongolac ::

Naši u Španiji!

Naočare će lepo da razduže kad se vrnu, i opremu. A ni remnik verovatno neće ovako koristiti.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7924 korisnika na forumu :: 20 registrovanih, 7 sakrivenih i 7897 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Accipiter82, Bbbggg1979, CCCP, coaa, dexteroza, Istman, Jeremija98, jon istvan, laki_bb, LostInSpaceandTime, Milometer, momcilob55, nixos, Parker, Posmatrac77OKB, S-lash, taomaster, Vanderx, XBMC, Zoran1959