Uniforma M-10

460

Uniforma M-10

offline
  • Pridružio: 06 Mar 2006
  • Poruke: 677

ne znam da li je bilo, postoji info da vojska dobija novi komplet uniformi, jednobojnih, slicnih novim zandarmerijskima, zelene boje, dosta usavrsene...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • vobo 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 25 Apr 2011
  • Poruke: 1694

Tesko da ce cela VS dobiti, za sad je prica da ce to biti KOBRE i mozda Specijalna brigada.



offline
  • Pridružio: 08 Maj 2013
  • Poruke: 428
  • Gde živiš: Burkina Faso: Ouagadougou

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12161
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Jes to titovka vrnula....

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

Aham, kao i jakna milicije, samo druge boje, cinovi sa M77, bera tanjiraca i kao bonus cetnicka sajkaca/titovka iz serije Povratak Otpisanih Ziveli

offline
  • Pridružio: 29 Jul 2015
  • Poruke: 162

Vidim odnegde mi poznata, stara milicionerska jakna (maksimir '90. zvonimir boban mae-geri).

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541


Evo je! Fali samo krzno i sat model PAJKANMEN tilu lilu Laughing

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Nekad zažalim što nemam gorku od 50e, već m10 od 350e

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Sta sve ide uz gorku? Uz M10 za tu cenu ipak dobijes sve zivo tako da je realno ta cena smesna za komplet uniforme. A problem je kroj a ne cena izrade...

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Napisano: 29 Jan 2018 16:23

Pa šta god da ima, ja opet ispod nosim svoj aktivni veš...

Dopuna: 29 Jan 2018 16:24

Za te pare spakujem tri puta kvalitetniju uniformu

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2546 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 3 sakrivenih i 2465 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, aleksandar89, alonso, amaterSRB, Ares12356, Baždaranac, bojanM84, bokicacar, Bombona, boromir, BOXRR, bufanje, C-Gun, cakija, cikadeda, CikaKURE, Cirkon, Clouseau, darkojovxp, darkstar101, Denaya, Dimitrise93, djboj, Dorcolac, DPera, Draganeli, dzada, gaga23, GORDI, GRAVANO, Grebostrek, GveX, gzoki, Hans Gajger, hyla, Imperator_Aleksandr_lll, ivan_8282, janezek67, Jeremiah, jodzula, kaput21, kozhedub, Krin, kunktator, Linda, LUDI, luja, m94j, Macalone, mgolub, miodrag, Mrav Obrad, nixos, Nmr, pein, Rebel Frank, rikirubio, RJ, sarma, Schmidt, shadower78, sickmouse, stibium51, Tafocus, tecataki, travisrise, ujke, username_25, VJ, voja64, vrag81, vukajlo71, yrraf, Zastava, zax22r, Zvone, Žrnov, 79693