Uniforma M-10

654

Uniforma M-10

offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

Jeste definitivno, ali u mom slučaju jedini razlog što ne nabavim neki aktivni veš je lenjost...nije ni skupo, ali dupe lenjo😳😳



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Fora je sto jednstavno traje, koliko god da se pere, susi, uvek je isti i cim nabavis dovoljan broj miran si na duze staze. Ne secam se kad sam zadnji put pamucnu majicu/duks poneo na neku aktivnost. Cak i kad cu samo setati, obavezno nesto tog tipa, pamuk eventualno za spavanje Mr. Green



offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

...ili za maženje😍😍

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2010
  • Poruke: 1418
  • Gde živiš: Ajvar city

Колико су мене учили за мажење се не носи ништа. А активни веш мајка Јана. Свакодневно прелазим бајсом до посла и назад 25 км и тај ми комад опреме значи. Кад се ознојим у памучној мајици цео дан не могу се осушим. А бајс возим и на +40⁰ и на -20

offline
  • Pridružio: 02 Apr 2009
  • Poruke: 92

Par primera kombinezona:



offline
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 272

offline
  • Pridružio: 29 Mar 2020
  • Poruke: 763

Нико да каже ни реч о новом комплету балистичке опреме Т-19П, а прође више од недељу дана 🤔.

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Padobranski ili policijski?

offline
  • Pridružio: 29 Mar 2020
  • Poruke: 763

Пешадијски.
Марко Марковић објавио слике на теми 15. Јуна.



offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Pa rekao je mercury.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2969 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 15 sakrivenih i 2872 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, _Rade, A.R.Chafee.Jr., Apok, Arhiv, Aristotle2002, Baždaranac, Bojan198527, bojanstros9, boracbl1389, branko7, brufen, bufanje, bunker, CHARLIE JA., Cirkon, Colt D, crnogorac, cuvarkuca, Cvijo_ue, cyprus, darcaud, Despot1, Dimitrise93, DragoslavS, DS01, Džekson, feanor, Feller, Hans Gajger, ivica976, Ivoo, kaput21, Kobrim, kolateralnasteta, komenski, LostInSpaceandTime, Marko Marković, mean_machine, mercedesamg, Mercury, milanpb, Miler88, minke, misaru, mnn2, Mrav Obrad, nenooo, nikolabb, nixos, novator, Otto Grunf, picknick, Piicoki, rajkoplje, rakivan, raso76, repac, Robin, rodoljub, S-G, SirOliver, Smiljke, Smiljkovich, Sonic, spalev, starlights, stegonosa, tecataki, TheDictator, Titan, Ugljesa99, v82, vensla, vidra boy, vladom6, VP6919, Walkers, xAlex2, XBMC, zmajbre, Zorge