Zastave Vojske Srbije

12

Zastave Vojske Srbije

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Sad kada su usvojene oznake, dali ce se raditi na rankovinim i ostalim zastavama VS?

Dopuna: 09 Dec 2009 15:32








Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

na nekim prethodnim predlozima bilo je floralnih motiva u uglovima zastava, hoce li ih mozda biti i na novim?






offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Da i ja se secam toga!

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8010

Sta ima da rade zastave bolje nek vrate ove sto sam ja uslikao u muzeju to ce biti dovoljno

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Da, ja sam i nacrtao te zastave ranije-
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 10 Dec 2009 22:07
Reversna zastava RS-

offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

ok, imamo li neki komentar upucenih na ovo ^ na sajtu vs je bez narocitog objasnjena stavljena reversna zlatno obrubljena (ratna) zastava republike srbije, kakva je od pocetka trebalo da bude.

- da li ovo znaci da se stvari krecu u pravcu da to bude jedna od zvanicnih oznaka, kada bude usvojeno pravilo o zastavama?

ovo narocito pitam jer smo do sad vidjali razne zvanicno-nezvanicne ne-reversne zastave, sa natpisima "srbija" ispod i iznad, i mali broj reversnih, uglavnom kod majora Ristica i na pripadnicima specbr.

offline
  • oci 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 27 Okt 2009
  • Poruke: 18

ovo je sto bi se reklo kod nas poslednja zvanicna verzija. mislim da je to sada konacno ali ko ce ga znati

offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

ok, pretpostavljam da je to deo pravila o zastavama i da se ceka potpis i objava u sluzbenom listu? ako je tako, drzimo palceve.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Kniks, zasto si nazvao ovu zastavu-"ratna zastava"?
Koliko ja znam, mi nismo imali zvanicnu ratni drzavnu zastavu, jos od Kraljevine Srbije.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8010

Danas sam video regruta u mom gradu da ima revesnu zastavu na desnom ramenu maskirne uniforme

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1135 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 6 sakrivenih i 1053 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, amaterSRB, Avalon015, Bane san, Banovo Brdo, Belisarius, bukefal, Chainsaw, coaaco, DaliborVukadinovic, debeli, DejvTroter, Devil city 1989, Dimitrise93, djuradj, DM1994, Dogma21, dushan, gasha, Georgius, goxin, Goxy1, gregorxix, GveX, ivan979, Ivoo, jaeger, jalos, Jester, Joint Chief, Jomini, kihot, Koplje, Kruger, kunktator, lafa008, laurusri, Lj_ubo, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Mamadu, Marko Marković, mdp92, mercedesamg, milan.tatanac1, milenko crazy north, MiroslavD, Mićko, Moldovan, MrNo, nebidrag, nemkea71, Niki2024, nobutado, Novakomp, OKT, Papadubi, Posmatrac77OKB, Pururin, raster12, Remarqe, repac, Sirius, sistem22, Siti2, stalja, tomo2, tuf, Tvrtko I, umpah-pah, vathra, Volkhov-M, Vozd0714, zeka013, ZetaMan, Zoca