"Munjeviti udar 2021" – provera borbenosti gotovosti Vojske Srbije

8

"Munjeviti udar 2021" – provera borbenosti gotovosti Vojske Srbije

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Како лепо силази Маверик са крила❤️



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

E ovo je ekskluziva - videh konačno i to čudo da Maverik dejstvuje posle 30 godina !!!
Znači, radi ovan, nije za bacanje.



online
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2898

Lele kažu "Maverik sa 135 kg bojevom glavom". To su veliki Maverici, E/F/G/J/K. Bojane, jel' smo imali velike Maverike? Very Happy

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ja koliko znam samo TV vođenu verziju B

offline
  • Stefan Danilovic
  • Pridružio: 18 Jan 2013
  • Poruke: 51

Ljudi jel ovaj maverik uopste pogodio metu? Gledao sam vezbu i uopste nisam siguran.
Druga maljutka 2F nije pogodila metu

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Нисмо видели погодак, камерман вероватно није ни знао где треба да снима.

offline
  • Pridružio: 29 Mar 2020
  • Poruke: 763

Bože sačuvaj neću više gledati ove prenose, a mnogo traljavo izvedeno.
Da ih onako poređane u koloni poklopi artiljerija nebi ništa ostalo.

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20886

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Da li sam propustio da CH-92 opet nije dejstvovao?

offline
  • nuke92 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 29 Mar 2018
  • Poruke: 677

Šta bi sa Ognjevima, nisu svirali internacionalu?
Mislim lepo izvedena vežba, prenos Tanjuga je dosta bolji nego pre. Dejstvo avijacije i maverikom je senzacionalno. Ipak Migu fale sredstva za dejstvo v-z. Ali mnogo stvari su najavljivali, i sve to nije dejstvovalo. Šta je pisac hteo da kaže: pre neki dan je artiljerijski projektil zalutao i pao nedaleko od sela južno od poligona, predsednik je posetio isto to selo pre vežbe na Pešteru. Da li su došli do zaključka da je dejstvo artiljerijom i PVO ipak nebezbedno na Pešteru?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1817 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 6 sakrivenih i 1724 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, amaterSRB, Apok, ArmyBoss, Arsenije, bobo85, bojan_t, Bole72, Boris BM, branko7, BSD, Bubimir, cinoeye, cojapop, Dannyboy, darkojovxp, dekan.m, djboj, doktor1964, dolinalima, drimer, dusanobr, Dzoni2412, Feller, Frunze, gaga23, geo.dule, Georgius, ghoost, Goga, gost321, HawX, HrcAk47, IvanMiletic, Jeremija98, Jerry Drake, jimi_agf, Jomini, Kajzer Soze, klepesina, komsija1, kreker, Kvazar, kybonacci, Lance Guest, markolopin, Mercury, Miki 24pbr, milanpb, milbos, nenooo, nixos, OgnjenMitric, Otto Grunf, pein, pera bager, ping15, pirke96, Poof, Prečanin30, Ray1973, redstar011, redstar72, repac, rodoljub, rovac, S.Palestinac, S94, sekretar, Sharpshooter, sickmouse, SirOliver, SOVO515, stegonosa, TangoSix, they live, USSVoyager, Valter071, varda, VaRvArI 85, VJ, VladaKG1980, wolverined4, ZlatniRez, Zoran1959, Zukov, 79693