Obnova naoružanja Vojske Srbije

17

Obnova naoružanja Vojske Srbije

offline
  • Pridružio: 05 Feb 2012
  • Poruke: 98

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

"У наредном периоду приоритети ће бити модернизација тенкова М84 и артиљеријског наоружања. Ту је и пројекат развоја оклопних возила точкаша као замене за гусеничаре."

Ljudi ako moze neko da mi objasni koje oklopno vozilo je u pitanju? Da li jos polazu nade u Lazara ili nasi planiraju razvijanje novog tockasa kao zamenu za m80, tipa pandur btr90 itd?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • Oscar  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 06 Maj 2010
  • Poruke: 807

^Neko na forumu je pomenuo upravo to, domace vozilo u rangu Patrie i sl. kao zamena za M80a. Predstavice ga pre izbora garant... Mr. Green



offline
  • Pridružio: 05 Feb 2012
  • Poruke: 98

Oscar ::^Neko na forumu je pomenuo upravo to, domace vozilo u rangu Patrie i sl. kao zamena za M80a. Predstavice ga pre izbora garant... Mr. Green

predstavljanje ima da traje 2 godine, bice najavljen kao "posao stoleca", mnoge drzave ce biti "zainteresovane", dok ce se dva napravljena primerka vrteti na sajmu, sa sve Ladinim volanom i sedistima iz Sitroena Mr. Green

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

To oklopno vozilo se pominje kao projekt FAP-a u onom članku o tzv. superkamionima od pre par dana.

offline
  • Pridružio: 05 Feb 2012
  • Poruke: 98

MarKhan ::To oklopno vozilo se pominje kao projekt FAP-a u onom članku o tzv. superkamionima od pre par dana.
moze link, ili naziv teme

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13010
  • Gde živiš: Srbija

"Srpski hamer" stiže iz Kragujevca

Citat:Kragujevac -- Ministarstvo odbrane kroz saradnju Vojske Srbije i Zastava kamiona u Kragujevcu pokreće proizvodnju novog kombinovanog terenskog vozila (NKTV).

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 4703

Prikladniji naslov:
"Srpski Tamić" stiže iz Kragujevca

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

wermez ::moze link, ili naziv teme
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Slika govori hijadu riječi Sad

offline
  • Pridružio: 17 Avg 2011
  • Poruke: 100
  • Gde živiš: Između dva plasta sena.

Бокси је отворио засебну тему о овом Заставином камионету:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1227 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 9 sakrivenih i 1141 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aramis s, Asteker, awathorn, Ba4e, Baždaranac, belov, bestguarder, bigvlada, boromir, Botovac, Bubimir, C-Gun, cemix, Cirkon, Colt D, CrveniSolaris, dejanbenkovic, dejankm, Deki Duga Devetka, desmeki, djboj, djonsule, dmitarche, DuškoMraz, Dzoni70, Dzuki, Džekson, Flanker-G, Gitzherai, ikan, Ikica977, Koplje, kunktator, Lance Guest, Makarid, mercedesamg, Mi lao shu, Mile14, milenko crazy north, Millennium, moldway, MrG, nekdo, nesa1962, Niki2024, nnnnnnnnnn, nobutado, Novakomp, nuke92, oddsock, Oscar, Panter, pfc74, Pilence, Polifon, repac, Risbo_Boris, S94, Sass Drake, SDsd, Semberija, shone34, shota91, Sirius, skvara, Sone0883, Stefan M, stegonosa, tomo2, vathra, Velizar Laro, x9, XBMC, YugoSlav, zemljanin, zlaya011, zule2