Parada pobede Peking 2015

1

Parada pobede Peking 2015

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

U okviru proslave 70 godina Pobede, odnosno završetka Drugog svetskog rata u Aziji, u Pekingu će 3. septembra biti održana vojna parada. Večernje novosti prenose da je Kina uputila poziv i Vojsci Srbije.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Interesantno je da je britanski The Guardian još ranije preneo da je poziv, između ostalih, upućen i japanskom premijeru Šinzo Abeu, ali da on još uvek nije prihvatio taj poziv, a prema izvorima bliskim japanskoj vladi, to se najverovatnije neće dogoditi.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113963

Pripreme za paradu


PHOTOS FROM THE REHEARSAL OF THE MILITARY PARADE IN CHINA

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 26 Apr 2014
  • Poruke: 2146

Српски гардисти спремни за параду у Пекингу (видео, фото
Припадници Гарде Војске Србије, који ће 3. септембра учествовати на војној паради у Пекингу, завршили су данас припреме, са поруком да су спремни за задатак и да ће у најбољем светлу представљати нашу војску и државу.
Citat:Вођа српске делегације потпуковник Владимир Вукајловић рекао је да је Гарда завршила припреме које су планиране у Србији, те да ће у наредних неколико дана у Пекинг кренути 81 гардиста, који ће представљати Србију на Војној паради 3. септембра.
Опширније: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22298

djox ::Pripreme za paradu


Mila majko, daj mi varikinu da je sipam sebi u oci da ne gledam... Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 03 Sep 2010
  • Poruke: 522
  • Gde živiš: Uzice

bojank ::djox ::Pripreme za paradu


Mila majko, daj mi varikinu da je sipam sebi u oci da ne gledam... Bebee Dol


Ne znam sto,ovo je verovatno pri mornarici pa im je i boja "odgovarajuca".A i imaju para da ih svakih meces dana boje u sve boje duge,ne ko mi jedva iskupljamo za farbanje.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22298

Odgovarajuca zasta, decje igraliste da se slaze iz bebece plave benkice dece? Ovo je jako losa boja i za plicak i za obalu. Ali bljesti na paradi pa ce raja da vidi... Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2015
  • Poruke: 32

Strucnjace,to ce biti demonstracija sile,koga briga za boju,prefarbace ako je potrebno i to je to ... Laughing

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22298

Pa sto onda tom logikom nisu ofarbalio neki u roze? Da ima i za devojcice i decake? Razz Ionako ce ih prefarbati...

Boja je jednostavno odvratna, gora od najgorih rumunskih odvratnih boja vojne tehnike (a mislio sam da ne moze gore) i opravdanja za istu nema...

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2014
  • Poruke: 1500

Bez xejtovanja, molim.
Nema debilnijeg resenja od americke pustinjske seme u baltickim zemljama, pa se tu ne gusi tema.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22298

Cuj, taj pustinjski komplet barem kao radi u pustinji. Sumnjam da ove sulude boje "rade" bilo gde...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3632 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 12 sakrivenih i 3532 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 9k38, Akiro, Apok, Avalon015, BaneM75, bankulen, blue, bojan_t, bokicacar, boracbl1389, Boris90, brandža84, C-Gun, Car89, Comyymoc, darionis, darkkran, dekan.m, djonsule, Djota1, DJUNTA, Dolinc, DonRumataEstorski, Flanker-G, galijot, geo.dule, Giskard, Glavonja049, Grebostrek, ikan, Ilija84, Ir, jalos, JK, K a s p e r, K2, Karaula, kori, Kruger, Lance Guest, LostInSpaceandTime, lukac, marko308, Mihailo Gazdić, miki kv, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, miljannis, MILO-VAN, milos97, mirkoro, mishkooo, Mitraljeta, momcilob55, Novakomp, Papadubi, Parker, PenzosGSP, pirke96, pobeda, rakivan, raptorsi, repac, Ripanjac, rovac, royst33, Sale0501, Sirius, skok, Smiljkovich, Sone0883, stingD, T55, v82, vaci, vathra, Vlada1389, Vlada76, Vladoj, Vrač, vrgudinac, Witcher, wolverined4, Zastava, Zorge, Ćuk, Đurđevdan