Partner 2013

30

Partner 2013

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Proko šta je ovo kockasto kod LVB-250?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Avg 2011
  • Poruke: 6625

Ma Soko (koji ipak ima kalibar 122 mm) moze da pravi drustvo Lazaru 1 kao neostvareni projekat Jugoimporta. Ili da se napravi neki uporedni test SORE I SOKO-la pa da se jedno od toga dvoga shikanira.



offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

Napisano: 28 Jun 2013 18:49

Centri za vezu u raznim vozilima:













Dopuna: 28 Jun 2013 18:50

MarKhan ::Proko šta je ovo kockasto kod LVB-250?

To je valjda za obelezavanje laserskim snopom kako bi mogao da navodis bombu.

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Loes ::Novo terensko vozilo zastave postoji kao uradjen prototip sa oklopom, meni se ekstra svidja u svim varijantama, mnogo je praktican za razne varijante i mnogo jeftinije i bolje za odrzavanje od humvee o potrosnji da nepricamo kao i tome da li je hum sluzi pre svega za paradiranje (da nekazem nesto drugo) u drzavama van usa

Ti si negde video taj prototip!?

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

ALAS:









offline
  • Istoričar
  • Pridružio: 02 Sep 2012
  • Poruke: 299
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Posto vidim da niko nije stavio slike lepih promoterki sa Partnera 2013 ja cu da stavim jednu Mr. Green Very Happy

offline
  • Pridružio: 13 Sep 2010
  • Poruke: 2398

Има ли шта са МД штанда?

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

Napisano: 28 Jun 2013 19:01

BPL:













Za Vrabca mi rekose da je to vec gotova stvar i da treba da udje u upotrebu, a za Pegaza sam cuo da je imao jos jedan let, pored onog koji smo svi mi videli.

Dopuna: 28 Jun 2013 19:08

Yugoimport oprema:

















offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13022
  • Gde živiš: Srbija

MiG-29M2 ::Posto vidim da niko nije stavio slike lepih promoterki sa Partnera 2013 ja cu da stavim jednu Mr. Green Very Happy



Jel to moglo malo da se pipne ? Mr. Green

offline
  • enc 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 30 Nov 2012
  • Poruke: 28

vrabac gotova stvar? nece biti, vec bar godinu i po je on gotov...

nego, dokad traje partner (posto nisam u beogradu)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1374 korisnika na forumu :: 86 registrovanih, 8 sakrivenih i 1280 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alternator, Andy, Asparagus, Bane san, Bbbggg1979, bbrasnjo3, Bo96, bojan313, bokicacar, bolenbgd, BOXRR, Branke90, cifra, Cirkon, comi_pfc, cyprus, Darth Wader, DeerHunter, Deki Duga Devetka, DezurniOperativni, Dorcolac, Dragon Order, g_g, Gargantua, goran.vvv, gregorxix, Hans Gajger, havoc995, iceburn, Ilija84, Insan, Ir, Jozo74, Kajzer Soze, kalens021, kinderpingvin, KizJ, Konda, kunktator, littlebunny, luka35, Manjane, Marko Marković, markolopin, mean_machine, Medojed, mercedesamg, Mercury, milanpb, milenko crazy north, MrNo, nazgul75, nenad81, NorthWind, ozzy, Pero, Petar25, Rok A Bit, rovac, royst33, S-G, samsung, sedan, sekretar, ShtagodShtagod, skvara, smuk, Srki98, stingD, Titan, tooljan, tubular, vaci, Vanderx, varda, vathra, Veless, VNVK, Vrač, vukovi, wulfy, yufighter, Zastava, Zec, 800077