|
Poslao: 23 Jun 2015 10:31
|
offline
- Pridružio: 13 Jan 2012
- Poruke: 2281
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 23 Jun 2015 10:32
|
offline
- acatomic
- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Jun 2008
- Poruke: 4625
|
Izgleda da ce EdePro imati najzanimljiviji štand Laki transportni avion, bezpilotni helikopter, brza vazdušna meta koja izgleda kao krstareca raketa...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jun 2015 10:50
|
offline
- acatomic
- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Jun 2008
- Poruke: 4625
|
Da ne cekate sajam za informacije
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jun 2015 11:16
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39701
|
Svaka čast dečkima iz eepro-a dosta zanimljivi projekata pogotovo oni bpl heliji koji mogu poneti i naoružanje vidim da je lorana sad postala spajder
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jun 2015 11:52
|
offline
- acatomic
- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Jun 2008
- Poruke: 4625
|
Nije.... i maketa je
Citat:Direktor kompanije "Jugoimport-SDPR", suorganizatora sajma, Jugoslav Petković najavio je da će ta firma na ovogodišnjem sajmu predstaviti četiri nova proizvoda – četvorosedni avion "Sova", borbeni patrolni čamac, nevođenu raketu vazduh-zemlja M-15 kalibra sto milimetara, kao i novi doplerski radar.
Dodao je da će u julu prvi put u Srbiji početi proizvodnja artiljerijskih cevi svih kalibara.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jun 2015 12:27
|
offline
- proka89

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Avg 2011
- Poruke: 5468
|
Petković: Jugoimport na sajmu sa četiri nova proizvoda23.06.2015 12:23
Sedmi Međunarodni sajam naoružanja i vojne opreme "Partner 2015" trajaće do 26. juna, ima 116 izlagača, 92 iz Srbije i 24 iz inostranstva i održava se u halama 1 i 4 i na otvorenom prostoru.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jun 2015 12:39
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39701
|
Nzm dečki ova utvina sova mi nekako više liči na one avijončiće koje proizvodi aero east aviation iz Kraljeva mada boim se da i ovaj projekat utve ne završi u starom gvožđu kao kobac.
|
|
|
|
|
|