Poligon Šepurine - Zadar

14

Poligon Šepurine - Zadar

offline
  • BOV 3  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 15 Avg 2010
  • Poruke: 2
  • Gde živiš: Bosna i Hercegovina

Napisano: 18 Okt 2018 17:52

Bojane, Šabić je, bio sam stažo kad si ti bio desetar u 1.lsab 90. Javi se. U kontaktu sam sa Kartalom, bio sam i kod st.vod.I kl.Brđanovića.Javi se na FB

Dopuna: 18 Okt 2018 18:09



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Feb 2012
  • Poruke: 267

Jos imam komad spage sa te mete.Pozdrav



offline
  • Pridružio: 18 Jun 2020
  • Poruke: 1

Napisano: 18 Jun 2020 8:55


Šapurine 1983. godine

Dopuna: 18 Jun 2020 8:56

Moj gene Gigovski Goce i ja na Šapurinama 1983. godine

offline
  • Pridružio: 21 Jun 2010
  • Poruke: 5

Ziveli lovac12 ::Isto bio u cortu u akumulatorskoj kod majstora mmmmile mile ali 89-90

Čuveni majstor Mile u moje vreme 1983/84.bio nonstop na bolovanju.Dok je bio u kasarni mortus pijan, kada je čuo da dolazi GINA,zapalio je tri meseca na bolovanje.Sećam se da je komandir odeljenja bio st.vodnik Bogdanović,komandir voda potporučnik Kačar a komandir čete kapetan Marković.

Pozdrav svima,moj kontakt tel:+381 64 3207777,email:draganant@gmail.com.
Rado bih komunicirao sa nekim ko je u tom periodu služio vojsku na Šepurinama.Živim u Pančevu pa još ako je neko raspoložen,moglo bi da se upriliči neko viđenje.
Ziveli

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 799 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 0 sakrivenih i 782 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, acatomic, BORUTUS, crnogorac, laudano.nero, Markan90, Markovic, mat, mile.ilic75, Naj-Turs, Posmatrac77OKB, Radula, ShtagodShtagod, Slingshot, sova72, superwhy, zlaya011