|
lovac12 ::Isto bio u cortu u akumulatorskoj kod majstora mmmmile mile ali 89-90
Čuveni majstor Mile u moje vreme 1983/84.bio nonstop na bolovanju.Dok je bio u kasarni mortus pijan, kada je čuo da dolazi GINA,zapalio je tri meseca na bolovanje.Sećam se da je komandir odeljenja bio st.vodnik Bogdanović,komandir voda potporučnik Kačar a komandir čete kapetan Marković.
Pozdrav svima,moj kontakt tel:+381 64 3207777,email:draganant@gmail.com.
Rado bih komunicirao sa nekim ko je u tom periodu služio vojsku na Šepurinama.Živim u Pančevu pa još ako je neko raspoložen,moglo bi da se upriliči neko viđenje.
|