Sretenje 2011

27

Sretenje 2011

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Још једна лепа галерија слика.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Ovoga puta fotografije Igora Salingera ;-)
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 24 Feb 2008
  • Poruke: 547
  • Gde živiš: Na gornjem spratu



Ova mi je fina... i uniforma (boje, kroj) i helikopter!

offline
  • Pridružio: 01 Nov 2010
  • Poruke: 199
  • Gde živiš: Beograd/Zemun

Evo jedan video od mene za sad, stavicu jos cim uploadujem na youtube.

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7404

Vlad011 ::Evo jedan video od mene za sad, stavicu jos cim uploadujem na youtube.



Što ne snimi i Talibane? I Čadova.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014



Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 16 Feb 2011 22:30



offline
  • Pridružio: 01 Nov 2010
  • Poruke: 199
  • Gde živiš: Beograd/Zemun

Evo jos jedan snimak od mene

offline
  • DLZ 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 29 Jan 2009
  • Poruke: 29

Nisam bio u nedlju tamo,ali sam pregledao sve slike koje ste okacili i usporedjivo s slikama dana policije..TT zborova Zandarmerije..i opsti utisak da sve te vezbe koje su izveli ( osim letenja aviona i ABHO )SAJ,PTJ i Zandarmerija mogu bez problema da izvedu i izvode..Cak i to sto je vod ABHO izveo mislim da Beogradska Vatrogasna brigada ima tim za sanaciju od hemijskih incidenata.Ko da nam se vojska svela samo na Specijalnu Brigadu i Vojnu policiju.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Nisi bio na Sretenju 2008 u Nisu.

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8228

@DLZ

Sta drugo izvesti prakticno u gradu?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 749 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 5 sakrivenih i 689 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., Antoni S, b_z_b, bambulic, bax0904, bbogdan, blejač, bpvl, brufen, BrusLi, Cicumile, cojapop, d.arsenal321, damir55555, dekan.m, Deki Duga Devetka, Dioniss, Djole3621, DragoslavS, efektiva, esx66, Georgius, JimmyNapoli, jodzula, JOntra, kaisarevic1, KizJ, M74AB3, magyar, Marko1238, Mi lao shu, milenko crazy north, Mirage 2000N, morava_01, nenad81, pietro, Pilence, rednap, Redred, repac, Sava89, shiro, stefanmpurtic, taomaster, tomigun, Topaz9, tubular, Tvrtko I, Ugljesa99, voja64, yip314, yrraf, zokilivac, 1107