|
Poslao: 09 Okt 2014 16:20
|
offline
- Kos93

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Sep 2007
- Poruke: 7611
|
Мени изгледају као да су за извоз. Таква је била и на партнеру.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2014 16:46
|
offline
- darkangel
- Elitni građanin
- Pridružio: 21 Maj 2012
- Poruke: 2320
|
Ovo je za Banglades koje jos nisu isporucene, nakon parade ce u nekom trenutku na put za Aziju.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2014 17:07
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33451
|
Steta sto opet nema KUB-ovog gusenicnog TEL-a ali bar ce biti rakete na kamionima...
Malo sa Batajnice...Ovde se vidi i da Boforse vuku kamioni.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2014 18:04
|
offline
- Sale

- Elitni građanin
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 1674
- Gde živiš: Z-moon
|
Prilog u Beogradskoj hronici malopre:
"... a učestvovaće helikopteri tipa galeb, m7 i m8, kao i lovci bombarderi MiG29 i MiG21 ..."
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2014 18:08
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Slušao sam ga ali nisam se mnogo trznuo - više sam pratio Slađu
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2014 18:32
|
offline
- Pridružio: 22 Maj 2014
- Poruke: 164
|
Pisalo je ranije 35 tenkova M84 + 180 oklopnih vozila.
Ja verujem da ce biti Gvozdika, nikada je video nisam :/
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2014 19:23
|
offline
- Levi

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 12 Nov 2011
- Poruke: 662
|
Sima zna ::Мислим да није био овај снимак...
Nasi tenkovi bas vole da bljuju ulje. moze se videti na kraju snimka.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2014 19:28
|
offline
- Pridružio: 12 Jun 2014
- Poruke: 128
- Gde živiš: Belovgrad
|
А шта ако је то кондензација???
На овом форуму може само да се чита пљување. Овај форум се заснива на пљувању, па затим смејању ономе на кога/нашта пљују/се пљује.
Пљују и смеју се Лазанском, пљују и смеју се овом новинару из београдске хронике, пљују по свима и свему, а све сами википедија-експерти...
|
|
|
|
|
|