Vojska Crne Gore

203

Vojska Crne Gore

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

ВЦГ је већ почела да се опрема шаренолико са по једно 5-6 различитих типова оклопних и оклопљених возила.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8107
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Rade kako im je receno, ne kako bi trebalo.

Eskadrila H 135 M bi im rjesila dosta problema.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Nego i HS RS isto sareni nesto. 3 gazele, 1Bell 206 (OK to su remontovali iz otpisanih helikoptera), zatim Koala (nova), pa sad najava Ruskih Ansata.



offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20876

Citat:Svečanost u Vladinom domu na Cetinju

Predstavljene nove uniforme i insignije Vojske Crne Gore


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

















offline
  • Pridružio: 01 Avg 2018
  • Poruke: 200

Kakvi su ovo slonovi rogovi ispod grba?

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

Сабље искривљене као бумеранг. Занимљиво да су ставили и тробојку на грб.

offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

Uniforma KoV kao da je dizajnirao Edi Rama, umetnička duša. Za trenutak mi se učinilo da pozira Bardilj Kolčaku🤣🤣🤣
I da...uniforme su žešće ružne.

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

И капа није најјасније представљена. А ознаке јединица су боље решене као оригиналне, ово некако натрпано и китњасто.

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12015

Ko konobari. Demilitarizovana uniforma.

offline
  • 187 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 02 Feb 2017
  • Poruke: 2213

^^ U cemu je problem ? Oni ne prave uniforme da ratuju nego zauzimaju manastire od zestokih i opasnih monaha! Tako da mogu i kao konobaari da idu gdje hoce.

offline
  • Pridružio: 01 Avg 2018
  • Poruke: 200

Amblem , za moj utisak , deluje veoma emiratski . A uniforme batlerski

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1074 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 11 sakrivenih i 969 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AC-DC, AleksSE, Alexandar-1973, Apok, ArchaBasha, Asteker, Avalon015, bigfoot, bokicacar, Bubimir, coaa, cuvarkuca, cvrle312, darionis, dejan1972, Dioniss, dj.ape, DonRumataEstorski, dragon986, ElGenius, Gall, Georgius, Gradjanin, Hitri, igorkozar83, ikan, Jecmendo, Jeremiah, jon istvan, Kajzer Soze, Koplje, kybonacci, Lep1na, leptirleptir, Lucije Kvint, m94j, mercedesamg, Mi lao shu, Milan 84, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, milenko crazy north, milutin134, Mirage 2000N, mnn2, moldway, Mrav Obrad, mrdaak, Naj-Turs, nekdo, nelezele, neutrino, nobutado, Nomica, Orc, Oscar, pein, Pekman, Pilence, pobeda, raso76, repac, rovac, royst33, Semberija, Sevatar, Sevetar, Sharpshooter, Shinobi, shiro, Sone0883, sonico, sova72, sspp, Stoilkovic, strn, tamno.nebo, Tanjagre, Uros Cuore Sportivo, Valter071, varda, vathra, Velizar, veljko82, Vlada78, Vladimir O., VPV, Vrač, x9, ZlatniRez, Zmaj Tolak, zokizemun, Zorge, 787