Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

1121

Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

online
  • sonico 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2025
  • Poruke: 21

Ne vredi više pisati i govoriti. RTS ostaje dosledan svojim standardima da bukvalno us**e svako ovakvo događanje koje prenosi. Toliko sam se iznervirao da sam ugasio tv.
Posle one katastrofe sa parade pomislio bi čovek da ne može gore. Ono što me stvarno izluđuje je noršalantnost ljudi iz MO koji blage veze nemaju kako bi medijska prezentacija trebala da izgleda da bi poslana poruka bila što jača.
Kao što rekoh ne vredi.
Isto tako jel ima neko s malo pameti da organizuje i kanališe čopor novinara i snimatelja na Batajnici koji u gomili okuže Vučića sa svih strana pri tome gazeći i preskakajući izložene rakete tako da se od njih bukvalno ništa ne vidi i prikaže osim ćelave glavudže nekog u gomili koja se često našla u kadru.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • Pridružio: 15 Mar 2025
  • Poruke: 89

Evo zavrsio se prenos...Ja ne znam sta sam odgledao evo majke mi...Kadrovi dima, zumiranja u prazno, "skakanja" iz kadra u kadar...Nista meni nije jasno ni sta je dejstvovalo ni sta je pogodilo ni ko je promasio...



online
  • Pridružio: 29 Mar 2025
  • Poruke: 26

sonico ::Ne vredi više pisati i govoriti. RTS ostaje dosledan svojim standardima da bukvalno us**e svako ovakvo događanje koje prenosi. Toliko sam se iznervirao da sam ugasio tv.
Posle one katastrofe sa parade pomislio bi čovek da ne može gore. Ono što me stvarno izluđuje je noršalantnost ljudi iz MO koji blage veze nemaju kako bi medijska prezentacija trebala da izgleda da bi poslana poruka bila što jača.
Kao što rekoh ne vredi.
Isto tako jel ima neko s malo pameti da organizuje i kanališe čopor novinara i snimatelja na Batajnici koji u gomili okuže Vučića sa svih strana pri tome gazeći i preskakajući izložene rakete tako da se bukvalno ništa ne vidi i prikaže osim ćelave glavudže nekog u gomili koja se često našla u kadru.


Ок, дакле нисам једини који пи*ди због овога што раде GUZ - Glavom U Zid
И изгледа више не може да се сакрије да је пословични цар го. Немамо кадрове нигде.

offline
  • Pridružio: 17 Mar 2023
  • Poruke: 230

Sta bi sa LS-6? Je l moguce da su promasili?

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3314
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Искрено више сам сазнао гледајући Тањуг са посетом Председника…ту се ухватило и више најава-”…доћи ће Рафали, а долазиће и ово друго о чему не могу још да говорим…”.

online
  • Nebojsa
  • Pridružio: 05 Mar 2007
  • Poruke: 26

Ja ne mogu da shvatim da vreme za generala teče po svojem ritmu a vreme dogadjanja na poligonu po svom ritmu. I kada vidi da promašuje temu i dalje se strogo drži svojeg scenarija na papiru. Pa brate...ako nema mogućnosti da se sinhronizuje rad onda se vratiti na scenario da onaj ko vrši predtasvljanje u toku odvijanja gadjanja daje signal za početak sledeće aktivnosti... Ovde je stvarno imalo šta da se vidi ali...videlo se nije nažalost...
Za organizaciju tv prenosa...nemam reči osim da režiser blage veze nema koje je koje sredstvo da ne zalazim dalje u način režiranja i izbor kadrova. Ubi se čovek prateći Miloša dok se govori o BRDM...i tako redom sve.
Prosto mi je žao ....

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37730
  • Gde živiš: ovalni kabinet

LS-6 je dejstvovao.
BPL snimala područje i metu u isčekivanju (javljeno je lansiranje sa 30 km udaljenosti) i umesto da sačekaju još 15-20 sekundi, oni vraćaju kadar na generala.
Kad je general rekao da je izvršeno uspešno dejstvo na cilj, nakon par sekundi vraćaju se na BPL gde se vidi samo dim.
I umesto da premotaju snimak u reportažnim kolima, oni nastavljaju program stavljajući u kadar Mi-35....
Šta reći a ne trošiti suvišne reči na ovaj vrhunski amaterizam

offline
  • Pridružio: 17 Mar 2023
  • Poruke: 230

Dim se razisao od prethodne kad je javljeno da je lansirana LS-6 i potom nista, videlo se dejstvo i potvrda od Matica za FT-6.

Prelistao sam Tanjug i nisam video nista za LS-6…

online
  • sonico 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2025
  • Poruke: 21

nebojsag ::Ja ne mogu da shvatim da vreme za generala teče po svojem ritmu a vreme dogadjanja na poligonu po svom ritmu. I kada vidi da promašuje temu i dalje se strogo drži svojeg scenarija na papiru. Pa brate...ako nema mogućnosti da se sinhronizuje rad onda se vratiti na scenario da onaj ko vrši predtasvljanje u toku odvijanja gadjanja daje signal za početak sledeće aktivnosti... Ovde je stvarno imalo šta da se vidi ali...videlo se nije nažalost...
Za organizaciju tv prenosa...nemam reči osim da režiser blage veze nema koje je koje sredstvo da ne zalazim dalje u način režiranja i izbor kadrova. Ubi se čovek prateći Miloša dok se govori o BRDM...i tako redom sve.
Prosto mi je žao ....

Pri tome s mukom sriče slova obilnog eseja o taktičkim karakteristikama.
On se drži svog teksta i povremeno kaže da vidite dejstvo nečega drugog pa onda nastavi da čita roman o nečemu što je već završilo gađanje a RTS lovi oblake koji plove po plavom nebu da bi kadrirao dim eksplozije koja se nedavno dogodila.
Ono što ne mogu da smislim je pojava debelog oficira i koji utisak ostavlja ne o sebi već o vojsci.

offline
  • Pridružio: 17 Mar 2023
  • Poruke: 230

Pa on te TT karakteristike treba da zna iz glave, u papir da gleda cisto da vidi sta ide kojim redom, a ne da cita clanak sa vikipedije, i da kaze, evo vidite dejstvo tu pod tim brojem, kamera da to isprati, kao i neko iz VS da bude u reziji da sugestira. Prikazali su totalnu neuskladjenost dok govore o digitalizaciji vojske c4 i donosenju odluka u roku od par minuta. Bolje da se ovo nije ni odrzalo, jer je prelose.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2624 korisnika na forumu :: 123 registrovanih, 12 sakrivenih i 2489 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, Akiro, ALEXV, amaterSRB, amstel, AMX72, Ares12356, Arhiv, Asteker, avijacija, BAKI89, BaneM75, bankulen, Battlehammer, Ben Roj, Bgd123, bigfoot, BlackTower, blejač, Bojan198527, bojcistv, Boris BM, Boris90, Boskovic, BOXRR, branko7, carinko, cavatina, Comyymoc, cvele130, d.arsenal321, Dare, Darko_X, dejankm, Deki Duga Devetka, Denaya, denisnapast2015, Df410, Djokislav, djuradj, dradex, Dragon Order, DragoslavS, dskrlec33, dusanobr, eagle.rs, ekipo26, feanor, Frunze, Glavonja049, Goksi95, goran.vvv, Gosha101980, gost321, IpMan, ISOF, Ivoo, jalos, Jeremiah, jodzula, kinderpingvin, komsija1, konstruktor, Kruger, leptirleptir, Lester Freamon, Macalone, madza, Marko Marković, mat, Medojed, Metanoja, Mickey12345, Milan1996, Milanče222, mile.ilic75, milenko crazy north, Miler88, Milun24, MilunovicM, misaru, Mrav Obrad, mrm, nebkv, nebojsag, nixos, OgnjenMitric, OldKresoje, Orc, panzerwaffe, Parker, perko91, pisac12, PoolbegD02, Prometeus, Promising0, Ray1973, RiV, rodoljub, rovac, Savkec, sekretar, Semberija, shiro, Simonsen23, Siti2, skok, sonico, stibium51, stingD, tooooom, troki1971, Tvrtko I, vidra1, VJ, Voice1, VP6919, wolf431, wolverined4, Zmaj Tolak, zzapNDjuric99, šumar bk2, Đurđevdan