Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

1122

Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

offline
  • Pridružio: 10 Apr 2020
  • Poruke: 468

Stvarno ne razumem zašto mora General da vrši prezentaciju...
Nađe se neko ko se koliko-toliko razume u tehniku, elokventan, čita bez napora i zastajkivanja, jednim okom prati fabulu radnje na ekranu, drugim tekst, bubica u uhu od vođe gađanja / režije sa prethodno dogovorenim "Q" - ovima i sve ide k'o po loju...
A da, nisu provežbali sa novom tehnikom, nova lica u RTS, pa još malo zbrzali sve i "Voila!"

P.S. Prošla vremena kad su se naslađivali snimcima masovnih salvi VBR-ova, 21 vek je, dronovi svuda, vođena municija, daj dejstvo na cilju, preciznost, koliko se time smanjuje upotreba bs i koje su uštede za VS ako to iko može da izračuna i da li je kome bitno...
Oj, Srbijo, među Pasuljima...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • sonico 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2025
  • Poruke: 21

Mogli su na Vojnoj akademiji naći dva elokventna doboizgledajuća poručnika, razraditi scenario i uskladiti teletabise sa RTS-a tako što će im u režiskoj sobi iza leđa sedeti neko sa debelom batinom.
Moglo se, moglo se, ali isto kao i svaki put. Koga zabole za to, osim nas budala koji se nerviramo na forumu.



offline
  • Nebojsa
  • Pridružio: 05 Mar 2007
  • Poruke: 26

Nema šta ko da sugeriše u režiji. Ako treba sugerisanje u prenosu koji je počeo onda je već kasno.
Ako je priprema vojske i tehničkih sredstava trajala danima do potpunog automatizma onda su gospoda iz TV trebala i morala da primene isti sistem.
Par dana uigravanja i par dana fiktivnih prenosa sa uvežbavanja pa bi rezultat bio druga priča. Ovako garantujem da su danas prvi put videli ceo sadržaj.
Svojim neradom i šarlatanskim pristupom su ponizili i vojsku i ljude koji su dane potrošili uigravajući scenario prikaza.

online
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 375

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20890






[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 375

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3194 korisnika na forumu :: 117 registrovanih, 14 sakrivenih i 3063 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -Max-, 015, 9k38, Akiro, amaterSRB, AMX72, Arhiv, Asteker, BAKI89, bankulen, Bgd123, Bickoooo, BlackTower, blejač, Bojan198527, bojanM84, bojcistv, BOOM COMPANY, Boris90, cavatina, cenejac111, Comyymoc, cvele130, d.arsenal321, dane007, Dare, Darko_X, dejankm, Deki Duga Devetka, Denaya, denisnapast2015, Df410, Djokislav, dolinalima, dradex, Dragon Order, DragoslavS, dskrlec33, dusanobr, eagle.rs, feanor, foka106, france93, Frunze, Gargantua, Giskard, Glavonja049, Goksi95, goran.vvv, Gosha101980, gost321, HawX, ISOF, Ivoo, jalos, Jeremiah, JOntra, kalens021, kinderpingvin, komsija1, konstruktor, Kontrausluga, leptirleptir, louderik, madza, Marko Marković, mat, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Mickey12345, mikrimaus, Milan1996, Milanče222, mile.ilic75, milenko crazy north, Miler88, MilunovicM, misaru, mishkooo, momcilob55, Mrav Obrad, nebkv, nenad81, OgnjenMitric, OldKresoje, opt1, Orc, Oscar, panzerwaffe, pisac12, raso76, Ray1973, repac, rodoljub, Savkec, sekretar, shiro, Simonsen23, Siti2, sonico, Srki98, stegonosa, stibium51, tooooom, vidra1, VJ, Vladko, Voice1, VP6919, vranjanac29, wolverined4, Zlajo1987, Zmaj Tolak, zzapNDjuric99, šumar bk2, Đurđevdan