Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

204

Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

offline
  • Troja 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 02 Okt 2014
  • Poruke: 675

Ima Vojska Srbije sta da kupuje samo je pitanje para,kojih mi naravno nemamo.Ako oni kupe sve sto je planirano u narednih 10 godina,bice dobro.
Mada svaka cast za VTI,pa i za SDPR,da nasa vojska ima vise para,gde bi nam kraj bio.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 19 Jan 2012
  • Poruke: 1988

[quote"Naša vojska je uzor u regionu i šire – istakao je predsednik Nikolić"
][/quote]
Reče prezident i ostade živ GUZ - Glavom U Zid
Vrhovni komandant i ministar vojni kao da su išli u istu školu . . . ako su uopšte . . . Shocked



offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16325
  • Gde živiš: Lublana

Barem da je neko za uzor kad su več politićari seronje.

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5280

Još nekoliko današnjih...






I za kraj krovovi...

offline
  • Troja 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 02 Okt 2014
  • Poruke: 675

Gargantua ::Još nekoliko današnjih...






I za kraj krovovi...



Covece,ja mislio neka vezba,dok nisam video ove snajperiste na krovu.

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2011
  • Poruke: 1637

Opa, flotila ima nove uniforme. Napokon se razlikuju od prasinara.

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

"и да треба отићи до сваког војника, разговарати са њим и улити му наду у боља времена."
Da se čovek prekrsti i levom i desnom rukom!

offline
  • vukm 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 24 Dec 2010
  • Poruke: 606

Ishrana vojske Srbije


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16325
  • Gde živiš: Lublana

Civilni ketering za vojsku? Pa onda neka civilne firme rade i obezbeđejne, čuvaju tajne (upravljaju informatikom i vezama), upravljaju određenom tehnikom... Najbolje kad ti vojsku pred "zoru" napada neprijatelja salmonelom zatruje ketering firma. Ima mesta gde se može štedeti i ima mesta gde se to zbog specifičnosti posla nemože.

offline
  • boyce 
  • Super građanin
  • Pridružio: 05 Nov 2007
  • Poruke: 1056

A o bezbednosti takvog snabdevanja da ne govorimo, dovoljno je da se samo nešto stavi u hranu i izbaciš celu vojsku za manje od 24 časa!

J... ih EU integracije i NATO kvazi standardi! GUZ - Glavom U Zid

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2674 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 1 sakriven i 2648 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, bbrasnjo3, CCCP, Chainsaw, elviper2, Jerry Drake, MarijaC84, mikoyan21, Mirage 2000N, Mitogna, mnn2, Mzee, nebidrag, novator, Paklenica, Posmatrac77OKB, precan, Sava89, slono, Solunac na steroidima, suton, uruk, vladaa012, voja64, zlaya011