Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

270

Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Napisano: 22 Jul 2015 15:42

Nema zastave ü krugu,ali videćemo!

Dopuna: 22 Jul 2015 16:59

aerodrom ::MOD kaze da Vojska Srbije ne ucestvuje na vezbi u Ukrajini:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Mod. kaže! Da li im ti posle svega i daljje veruješ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Troja 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 02 Okt 2014
  • Poruke: 675

Zasto im ne bi verovao za ovako nesto,kada god su isli na neku vezbu oni su obavestili javnost.
Idu na dve vezbe i tenkovski biatlon u Rusiju ove godine,ne bi se igrali glavom sigurno.



offline
  • Pridružio: 26 Apr 2014
  • Poruke: 2146

Војска даје богатство за одштету
Министарство одбране за деценију и по исплатило 22 милијарде динара. Плаћање накнада због погибија или рањавања, али и грешака система
Citat:Деценијски негативан салдо, мерен милијардама, који у збиру чини трећину годишњег војног буџета Србије, један је од разлога поновног успостављања Војног правобранилаштва, које је укинуто на таласу реформе система одбране.

Највише новца по основу накнаде материјалне и нематеријалне штете исплаћено је у периоду од 2004. до 2009, када је из војне касе за ову намену издвојено више од 11 милијарди динара. Ови износи последњих година опадају, а за првих шест месеци 2015. издвојено је 448.000.000 динара.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883

У дефилеу кроз срце Пекинга, у част победе над фашизмом у Другом светском рату и јапанске предаје, учествоваће и припадници Војске Србије, највероватније с једном јединицом гарде - сазнају "Новости".

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2014
  • Poruke: 2146

“НОВОСТИ” САЗНАЈУ Николић и гарда на паради у Кини
Председник 3. септембра у Пекингу на прослави Дана победе над фашизмом. У дефилеу кроз срце Пекинга учествоваће и припадници наше војске
Citat:ПРЕДСЕДНИК Томислав Николић присуствоваће војној паради коју Кина организује 3. септембра, у част победе над фашизмом у Другом светском рату и јапанске предаје. У дефилеу кроз срце Пекинга, учествоваће и припадници Војске Србије, највероватније с једном јединицом гарде - сазнају "Новости".
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2010
  • Poruke: 3617

Заједничка вежба падобранаца Србије, Русије и Белорусије
Падобранци Србије, Русије и Белорусије одржаће заједничку вежбу у руском граду Новоросијску, најавио је данас командант снага за специјалне операције белоруске војске генерал-мајор Вадим Денисенко
Он је на конференцији за новинаре потврдио да ће батаљон белоруске 103. бригаде учествовати у трипартитној вежби Белорусије, Русије и Србије.

Према његовим речима, белоруски падобранци ће до Новоросијска стићи возом након чега ће имати заједничке вежбе са руским и српским колегама у планинским пределима, пренела је агенција Белта.

Према његовим речима, вежба обухвата приземљавање, прелажење реке, планинско гађање.

"Руска страна припрема пуно догађаја. Биће интересантно и корисно за нас", додао је он.

Вежба је планирана за трећи кварал 2015. године, навела је белоруска агенција.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Troja 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 02 Okt 2014
  • Poruke: 675

Postavicu i ovde,sobzirom da ima vesti o aktivnostima vojske.

Gašić: Prioritet nabavka helikoptera

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Troja ::Postavicu i ovde,sobzirom da ima vesti o aktivnostima vojske.

Gašić: Prioritet nabavka helikoptera

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Ipak je dinja bio u pravu.Uvalice nam ga kad tad Smile

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2012
  • Poruke: 1124

jel ima neko sliku RPC 213 u maskirnoj semi ili sa parade od prosle godine

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33463

Вежба извиђачке чете Треће бригаде

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 958 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 7 sakrivenih i 900 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., Aleksej, aleksmajstor, Andrija357, b_z_b, bakovaca, bojanM84, C-Gun, CHARLIE JA., Cicumile, Comyymoc, Deki Duga Devetka, dendrit86, djonsule, Doc, drimer, Džekson, Electron, GeoM, goran.vvv, HogarStrashni, indja, IQ116, Jester, Kibice, kibihrchak, kutija11, ladro, ljuba.b, LostInSpaceandTime, MILO-VAN, milos97, Mis uz pusku, nebidrag, Nikoletina Bursac, Orc, Polifon, precan, Prečanin30, ruma, S-G, sap, Semberija, skok, uruk, Vanderx, Velibor Radoja, vpetrovic, XBMC, zemljanin