Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

590

Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33451



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918


Citat: Активная фаза российско-сербского учения на полигоне Луга
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Eto cirkusa Smile
Idu na ježa golom guzicom,najgore što oni misle što su dovezli malo tenkova i artiljerije u rašku da su uplašili ove stručnjake. Very Happy

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6374
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Citat:Гости Спутњика били су припадници Специјалне бригаде Војске Србије, потпоручник Ђорђе Лапчевић и водник Иван Јеремић, снајперисти који су у Србију донели злато са Међународних војних игара одржаних у Белорусији.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

djox ::


Ne bi me cudilo da nam daju bas ove BRDM - ove

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2014
  • Poruke: 132

Na slici nije BRDM, nego MT-LB.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

boracbl1389 ::Na slici nije BRDM, nego MT-LB.

Nista mozda dobijemo njih....

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22289

I sluzice zasta?

I kada neka budala ide u prodavnicu ima spisak sta joji treba, a vi ste svi po principu "ma trpaj", koga briga cemu to sluzi...

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7611

Па мислим да када је реч о донацији ту нема много бирања, шта се добије, добије се. Мада нико није спомињао МТ-ЛБ. Мени је за сваку похвалу како су се наши војници у Русији снашли с њим оклопним возилом које немамо у употреби.

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2010
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

Ja bi pre uzeo MTLB nego BRDM. Jer ovaj prvi moze da sluzi za pesadijske bataljone (bolje nego TAM 110 ili 150), dok BRDM stvarno ne znam cemu ce nam sluziti. Ja bi mirne duse uzeo pre MTLB, tim pre sto Lazar ko zna kada ce da stigne i u kojem broju.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 836 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 1 sakriven i 821 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, Ares12356, blue, Cicumile, Dinarid, DonRumataEstorski, efektiva, Feller, Ivan Gajic, Krusarac, Milan A. Nikolic, Mrav Obrad, saputnik plavetnila, tomo2