Vojske bivših Republika SFRJ

487

Vojske bivših Republika SFRJ

offline
  • S-lash 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2008
  • Poruke: 4960
  • Gde živiš: Slovenija

ma puno je toga sta ti neznas...ocigledno :/



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Jan 2012
  • Poruke: 427

Momci,cisto da se zna! Very Happy [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 04 Maj 2009
  • Poruke: 1212
  • Gde živiš: Slovenija

U Sloveniji počela mornarička međunarodna vježba ADRION LIVEX 2012 Adrion iniciative.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

labrador ::dali se zna dali cemo ucestvovati u zajednickom projektu tenka m84 za kuvajt. mi bi trebali da dobijemo taj posao a cuo sam da mi nudimo zemljama bivse yugoslavije da nam i vase namenske industrije

Nemoj da verujes sve sta citas u novinama u zadnjih 7 godina. Inace, malo procitaj forum, sva pitanja koja postavljas su ovde vec resena, necemo iste rapsrave voditi svake dve nedelje.

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2012
  • Poruke: 306

ja nisam neko ko cita novine da mi trebaju informacije,a kasnije sam se ukljucijo i ja se izvinjavam

offline
  • Pridružio: 04 Maj 2009
  • Poruke: 1212
  • Gde živiš: Slovenija

Napisano: 05 Jun 2012 17:39

Vježba europske bojne grupe "European Wind 2012"
Multinational Land Force













Dopuna: 05 Jun 2012 17:55

44. generacija dragovoljnih ročnika











offline
  • Pridružio: 24 Maj 2012
  • Poruke: 306

imam pitanje zasto u ovim vezbama nema vece upotrebe tehnike pre svega artiljerije i avijacije nekako mi deluje kao policiska vezba u borbi protiv terorizma

offline
  • Pridružio: 04 Maj 2009
  • Poruke: 1212
  • Gde živiš: Slovenija

labrador ::imam pitanje zasto u ovim vezbama nema vece upotrebe tehnike pre svega artiljerije i avijacije nekako mi deluje kao policiska vezba u borbi protiv terorizma

Ziveli

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2011
  • Poruke: 607

labrador ::imam pitanje zasto u ovim vezbama nema vece upotrebe tehnike pre svega artiljerije i avijacije nekako mi deluje kao policiska vezba u borbi protiv terorizma

pa nema se para, kriza...

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2012
  • Poruke: 306

ma meni deluje da amerika nas drzi pod kontrolom i da to vise nije to

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1091 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 11 sakrivenih i 991 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, Alexandar-1973, Apok, ArchaBasha, Avalon015, bigfoot, bokicacar, Bubimir, coaa, cuvarkuca, cvrle312, darionis, dejan1972, Dioniss, dj.ape, DonRumataEstorski, dragon986, ElGenius, Gall, Georgius, Gradjanin, Hitri, ikan, Jecmendo, jon istvan, Koplje, kybonacci, Lep1na, leptirleptir, Lucije Kvint, mercedesamg, Mi lao shu, Milan 84, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, milenko crazy north, milutin134, Mirage 2000N, mnn2, moldway, Mrav Obrad, mrdaak, Naj-Turs, nekdo, nelezele, nenad81, neutrino, nobutado, Nomica, Orc, Oscar, pein, Pekman, Pilence, pobeda, raso76, repac, rovac, royst33, Semberija, Sevatar, Sevetar, Sharpshooter, Shinobi, shiro, Sone0883, sonico, sova72, sspp, Stoilkovic, stokssone, strn, tamno.nebo, Tanjagre, Uros Cuore Sportivo, Valter071, varda, vathra, Velizar, veljko82, Vladimir O., VPV, Vrač, x9, ZlatniRez, Zmaj Tolak, zokizemun, Zorge, 787