Vojske bivših Republika SFRJ

837

Vojske bivših Republika SFRJ

offline
  • krunc 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Jun 2012
  • Poruke: 1771
  • Gde živiš: Moslavina



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Maj 2009
  • Poruke: 1212
  • Gde živiš: Slovenija

Trening







offline
  • Pridružio: 30 Maj 2015
  • Poruke: 167

Održana vojna vježba Mir 15/2 – završno ocjenjivanje 3. HRVCON-a
Na vojnom se poligonu "Eugen Kvaternik" od 6. srpnja održavala međunarodna vojna vježba Mir 15/2 u sklopu koje se provodilo završno ocjenjivanje sposobnosti 3. hrvatskog kontingenta koji će početkom rujna biti upućen u Afganistan u misiju Odlučna potpora.
U sastavu 3. HRVCON-a, uz 74 pripadnika OSRH, sudjeluje i 16 pripadnika Vojske Crne Gore te dva pripadnika iz BiH, dva iz Albanije i jedan iz Makedonije, a riječ je o suradnji zemalja iz inicijative A5.







offline
  • Mi-24 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 13 Mar 2015
  • Poruke: 392
  • Gde živiš: Macedonia











offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Вежбајте Македонци, требаће....

offline
  • Mi-24 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 13 Mar 2015
  • Poruke: 392
  • Gde živiš: Macedonia

Вежба Воена Академија,питомци од Бугарија,Босна и Херцеговина,Хрватска,Црна Гора,Полска,Турција,Косово, Обединетото Кралство и САД

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Аха онда је то била зајебанција.

offline
  • Mi-24 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 13 Mar 2015
  • Poruke: 392
  • Gde živiš: Macedonia

offline
  • Mi-24 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 13 Mar 2015
  • Poruke: 392
  • Gde živiš: Macedonia

Ucestvuju na vjezbi jer studiraju na Vojnoj akademiji u Skoplju

offline
  • Pridružio: 30 Maj 2015
  • Poruke: 167

Mi-24 ::Ucestvuju na vjezbi jer studiraju na Vojnoj akademiji u Skoplju

Niti su hrvatski vojnici i svi ostali uzaludno tamo. Makedonija je odavno trebala biti u NATO, kada i RH ( znamo zašto nije, radi imena a ne radi vojne sposobnosti) i NATO se tako i ponaša i smatra ju svojom članicom - neslužbeno. Samo naprijed dečki Ziveli

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 927 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 3 sakrivenih i 877 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, A.R.Chafee.Jr., bigbear, blatruc82, Brankojle, BUDDAR70, BZ, C-Gun, CHARLIE JA., Comyymoc, Duce, dukajov, Feller, fijufijukrozkapiju55, Fructo, Gogi_avio, goxin, GT, GveX, Jeremiah, Jezekijel, JOntra, Koca Popovic, leopard83, ljuba.b, MarkoD, Mi lao shu, Milan A. Nikolic, milos97, mkukoleca, mnn2, N.e.m.a.nj.a., nelezele, nuke92, Oscar, Pururin, S-G, sasics, Savantije, Shinobi, skvara, stefan95, Vlad000, voja64, zemljanin, Zorge, 79693