Malo istorije - Vampire Killing Kits!

1

Malo istorije - Vampire Killing Kits!

offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688

Malo istorije - Vampire Killing Kits!
















offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27360
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Super je ovo! Ima li onaj ''zlatni metak''? Very Happy Vdim da su i glogov kolac stavili , za svaki slučaj...



offline
  • Pridružio: 28 Sep 2009
  • Poruke: 1447
  • Gde živiš: U Belomgradu

Tacnije Srebreni Metak... Mr. Green

offline
  • Pridružio: 30 Apr 2008
  • Poruke: 1617

Ja sam vidjao i situacije u kojima klinac raspori vampira i ubije ga tako što ga napuni srebrnjacima ... al sam previše gledao kratke priče Reja Bredberija kao klinac Very Happy

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2009
  • Poruke: 1447
  • Gde živiš: U Belomgradu

Bio je pre neki dan Dokumentarac dali na Discoveryu ili neznam ni ja gde,prikazivali su naravno Rumuniju tj Transilvaniju...Tamo su u nekom selu pricali sa porodicama POVAMPIRENIH,kaze da je jedino resenje koje oni rade je da otkopaju pokojnika izvade mu srce i odnesu na raskrsnicu i spale i prospu pepeo (tu mora da budu svi uz rodbine koje je Vampir ujeo) tj zarazio a zaraza je definicija da svakog koga jo pokojnik napao,prividja mu se u snu i razboli se (nepostaje Vamir i sam naravno)..Itd..Interesantna prica je bila stiim sto su ljudi iz tog sela ubedjeni u to,cak su rekli da kad su iskopali pokojnika da su mu videli tragove krvi pored usta..

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

Inace za one koji ne znaju jedina rec srpskog porekla koju ceo svet koristi je rec VAMPIR.

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2009
  • Poruke: 1447
  • Gde živiš: U Belomgradu

Druga je SLIVOVICA,mada nije nas nego Nemacki Brend..

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

Nije sljivovica zato sto ima prevod. Na engleskom se, koliko znam engleski, kaze Plum Brandy.
A rec Vampir se na svim jezicima pise isto uz eventualno dodatak slova a ili e kao sufiksa.

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2009
  • Poruke: 1447
  • Gde živiš: U Belomgradu

E za to nisam znao.Mislio sam da je Vampir i Sljiva..Nisam znao za to..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1295 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 7 sakrivenih i 1219 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A3C, AleksSE, Asparagus, bavar357, Baždaranac, bigbear, bobor, bojan_t, bojcistv, Bokiboks, bokicacar, Bosnjo, branko87, burevesnik, Buzdovan, C-Gun, Colt D, crazydkure, darionis, Desmond, dj.ape, draganca, DS01, Dzoni2412, ElGenius, HogarStrashni, IpMan, Jeremiah, Jeremija98, kaput21, king011, Konda, Kruger, leopard83, mercedesamg, Milanče222, Mićko, morava_01, Mrav Obrad, nenad81, Nepopravljivi, nisamBot, nnovakis, perko91, pobeda, Promising0, radovanstojkov023, raketaš, repac, Rok A Bit, ruma, sekretar, shone34, Tvrtko I, uruk, Vanderx, vazduh, VekiJ, Velizar Laro, vidra1, Vlada76, vrag81, wizzardone, Zec, zmajbre, Zoran1959, zrno, Zvonkozvonko