Kad god počnu radovi na pruzi Valjevo - Loznica eto rata!

2

Kad god počnu radovi na pruzi Valjevo - Loznica eto rata!

offline
  • Pridružio: 17 Mar 2009
  • Poruke: 220

Ma kakvog rata,bolan...



offline
  • gloyer  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 23 Feb 2007
  • Poruke: 3761
  • Gde živiš: Banat

Samo neka drekavca ostave na miru.



offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

Al` sam ja omasio taj dijalog. Embarassed

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Svi ga omasimo. Nije ni bitno.

To su oni kratki dijalozi koji u sebi nose jako puno poruka i bola.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8016

Radovi na proleće

Pomoćnik ministra za infrastrukturu Milorad Ilić kaže za Press da bi radovi na pruzi Valjevo - Loznica mogli da budu nastavljeni na proleće. On navodi da bi u martu trebalo da bude potpisan sporazum između Srbije i Rusije o ruskom kreditu za infrastrukturne objekte.

- Rusi insistiraju da infrastrukturni objekti koji će se finansirati iz njihovih kredita imaju urađene projekte, što je slučaj upravo sa ovom prugom. U nju je tokom proteklih godina uloženo 50 miliona evra, a do sada je završeno 40 odsto posla. Procenjuje se da bi radovi mogli da se okončaju za dve godine - kaže Ilić.

offline
  • Pridružio: 17 Mar 2009
  • Poruke: 220

Na prolece,kad ozeleni...

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2010
  • Poruke: 574
  • Gde živiš: Prva desno

Људи моји ја сам из Лознице и пролазио сам туда много пута. То је жалост колико је пара уложено. Најтеже је одрађено, испробијани су тунели и направљени надвожњаци понегде, а иначе Слободан Милошевић је пустао у рад ову пругу иако су поставили 100 метара шина за тај чин. Као он срећан локомотива и два вагона а вамо камион вуче да крену. Страшно

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2009
  • Poruke: 1447
  • Gde živiš: U Belomgradu

Nije samo Milosevic kriv za to..Jos tuznije je da 10 god posle njega bez ratova i u procvatu Demokratske Srbije nije uradjeno nista vise nego sto je Sloba uradio (mozda i manje) ali to je prica za drugo mesto i temu..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1035 korisnika na forumu :: 117 registrovanih, 10 sakrivenih i 908 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 9k38, alex71, ALEXV, alke12, Andrija357, BAKI89, BaneM75, Battlehammer, Baždaranac, bb929, Bbbggg1979, boj.an, bokicacar, BOOM COMPANY, Boris BM, borya90, BOXRR, branko7, brkan1, Car89, carinko, CHARLIE JA., chichabg, cifra, cole77, delrey, denisnapast2015, Df410, djboj, dule10savic, dusanobr, dzoni19, Džekson, eagle.rs, ekipo26, El-Komadante, famoso, ginjica, Gosha101980, Hans Gajger, hattori, howyesno, IpMan, ivan1973, jalos, Jaxupa, Jeremiah, jodzula, Jovan1997, Kajzer Soze, Koca Popovic, komsija1, Krusarac, LeGrandCharles, Lester Freamon, Lucije Kvint, m94j, Macalone, Marko Marković, marko.markovic, Marko00, MB120mm, mercedesamg, Miki 24pbr, miki kv, Milanče222, Mile14, milenko crazy north, Miler88, Milos ZA, Milun24, Mrav Obrad, mrm, nebkv, nebojsag, Nikola9223, nixos, OgnjenMitric, Orc, Petar888, PitterBg, PlayerOne, PoolbegD02, proka89, Prometeus, q9q8q7q6, rodoljub, rovac, royst33, sabros, samo_srpski, Savantije, Savkec, Siti2, sonico, Spinosa, Srki98, stefan95, stegonosa, stibium51, Tumansky, Tvrtko I, umpah-pah, vaci, VJ, Vlada78, Vladko, VP6919, Walter Kurtz, wolf431, wolverined4, yiyi, zemljanin, Zmaj Tolak, Zoran1959, zzapNDjuric99